Zamítnuto Majster má hacky ?????????????

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

HONZA

Member
Petře, ale zase musíš přiznat, že ty jsi taky usoudil z jednoho momentu, možná jich je víc, ale tady je jen jedno video, z kterého se dá něco vytěžit.

Decyg

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Myslím, že fakt "ten a ten má vac" by sa tu nemal využívať. Už len z dôvodu, že aj obvinený má VAC.

-rep

Member
Petře, ale zase musíš přiznat, že ty jsi taky usoudil z jednoho momentu, možná jich je víc, ale tady je jen jedno video, z kterého se dá něco vytěžit.
To ano to video jsem ani nedělal já(jinak by toho tam bylo víc) ale nejsou to jediný momenty . Ale já nejsem ani admin, kdybych byl tak bych měl k tomu nějaký přístup a pozoroval bych toho hráče víc kol ,což se nestalo . Ale to nic nemění na tom že admini si musí dělat okamžitě srandu např. z Lendyho a být na něj toxic . Jako asi každý máme na tohle jiný názor . Jako pokud hráč chce být admin tak by měl mít k tomu alespon dobrý přístup což si myslím že někteří admini nemají ale to je můj názor

HONZA

Member
A k tomu Lendymu, to by chtělo taky záznam, jako věřím tomu, že Majster je někdy fakt toxic, ale zase na druhou stranu Lendy taky není žádný andílek.

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
Poznám ľudí ktorí hrajú ten rok s wallhackom a nedostali vac Ban napr.Persy pred mesiacom už prestal cheatovat a dlho mal cheaty dával cez steny pohodička nie keď týpek sa mi nezdá hneď mu predsa nedávam Ban pozrem si ešte to jedno dve kola a podľa toho to posudim jeden hráč s ktorým som hral mal 4000 hodim na csgo a nedostal vac ban . A to je jedno že lendy nevie povedať R každý má dačo zle a hneď sa mu smejete .

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
Včera mi Hydron rozprával že Majster má hacknuty radar či čo to za blbosť že vidí kde chodia ale aj tak je to cheats lebo keď hrám mám radar celý čierny tak Majster môže mať hacknuty radar a nemá čierny radar tak ma proste že vidí ľudí cez radar ale aj tak je to cheat

Decyg

Admin
Zaměstnanec
Tie sluchátka som ja pochopil ako joke, že "počuje všetko cez celú mapu"
A čierny radar - niektoré mapy nemajú spravený radar tj. keď si pozrieš radar tak tam vidíš iba seba, pár guličiek a čierne pozadie viz. fotka (aspoň ja som to tak pochopil :D)
Screenshot_20.png

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
Honza nechápeš tomu asi s tým radarom keď prídeš na cmg každý má čierny ale majster vidí normálne ako na Mirage napríklad Hydron mi to písal lebo Hydron bol alebo je Majsterov najlepší kamoš

Ivy

New member
To či má cheaty alebo nemá je vlastne jeho vec. V kompetoch/wingmanovi a na inych serveroch nech si kludne cheatuje, ked už ten vac chce no nepáčilo by sa mi že práve ako Admin je vlastníkom cheatov ktoré “využíva”na servery.

FLICKER

New member
Hmm ďakujem, že ste mi spríjemnili večer, som celkom zvedavý ako to dopadne, ten flick mi príde celom sick ale nemôžem povedať, že to nepočul lenže keď o ňom viem ze cheaty ešte pred pár mesiacmi používal tak mi to príde zaujímavé.
Osobne som hral s majsterom keď na mm cheatoval ale mm nemá s cmg nič spoločné. Inak k tomu lenndymu, má 12 rokov všetci sme boli kidi a uznávam ze to niekedy preženieme, ale chlapec má niekedy privysoké ego. Nech to dopadne ako koľvek môj nazor sa nemení. Btw Sparta ty si sa 3x zamotal v texte, radosť po tebe čítať :D
P. S. Sluchátka máš perfektnej kvality( ͡° ͜ʖ ͡°)

majster

Admin
Zaměstnanec
Hmm ďakujem, že ste mi spríjemnili večer, som celkom zvedavý ako to dopadne, ten flick mi príde celom sick ale nemôžem povedať, že to nepočul lenže keď o ňom viem ze cheaty ešte pred pár mesiacmi používal tak mi to príde zaujímavé.
Osobne som hral s majsterom keď na mm cheatoval ale mm nemá s cmg nič spoločné. Inak k tomu lenndymu, má 12 rokov všetci sme boli kidi a uznávam ze to niekedy preženieme, ale chlapec má niekedy privysoké ego. Nech to dopadne ako koľvek môj nazor sa nemení. Btw Sparta ty si sa 3x zamotal v texte, radosť po tebe čítať :D
P. S. Sluchátka máš perfektnej kvality( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak môže byť flick cez stenu sick keď som toho hrača missol na základe toho že som ho počul dupať

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní