Zamítnuto Majster má hacky ?????????????

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

-rep

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Jméno admina
majster
Datum a čas incidentu
16.2.2019 (Začátek mapy ) 14:13
Důkazy
https://www.youtube.com/watch?time_continue=30&v=672O3vzpkxo
Demo
mg_copter_tower_v1_16-02-2019_13-25-46.dem 2019-02-16 14:13 84M
Doporučení z Vaší strany
Udělení permanentního banu.
Co byste si přál / a jako kompenzace
Chtěl bych licenci na majsterovi cheaty :)
Prohřešek
Ostatní
NENÍ TO JEDINÝ MOMENT CO SE TAM STAL.
Bezdůvodné urážení hráče Lendy.(Alespon mi to tak přišlo)

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
Zdravím
To demo som videl a na začiatku tej mape som tu bol môžem povedať Majster dostal GameBan=to je Overwatch Ban majster tvrdí že dostal za skinchanger Ban čiže by dostal Vac Ban ale dostal game Ban čiže to znamená že musel byť usvedčeny za wh alebo za aimbot . Keby Petr bol namiesto Majstera ťa hneď ma PERMA Ban ja som prikloneni ku tomu že má wh alebo inši cheats
S pozdravom Sparta

HONZA

Member
Zdravím, to video, které poslal Petr, se mi taky nezdá legit, ale Adame - když si v lr zvolíš No Scope Battle, tak tam vidíš tu čáru.. A když se na to podíváš, tak hráč, který soupeřil proti Majsterovi, taky wallbangoval, takže má taky wh? no.. ne..

HONZA

Member
Z toho videa, které jsi poslal, se fakt nic nedá vytáhnout, chápu, že po tomto se tomu těžce věří, ale prostě tam ta čára fakt je, a to co jsi napsal, fakt dobrý meme, ale zamysli se nad tím, chápu, máš toho víc nahraného než já, ale já to beru spíš z toho pohledu, jaké máš výhody při tom, což je ta čára.. :rolleyes:

ADM

Active member
Chceme vyhodit kompletně AT a dát tam staré adminy typu ghost, meow, lazoss, boys .. . .. .. . .. Ale o tom se už diskutovalo bohužel, na druhou stranu to aspoň dopadlo tak že caleon za náma přišel do roomky a nastavil tam tu subchannel o kterou jsme si v stížnosti kterou vytvořil lazoss psali :D (Neposilujte, MASTURBUJTE! - s/t to meow)

majster

Member
takze v tomto videu v case 0:11 som pocul zvuky tak som tam vystrelil
a co tu poslal adámek normalne LR kde je vidiet ciara tak som tam strielal
inac som iba LE

-rep

Admin
Zaměstnanec
Hlavně že celou dobu si hrál jako kdybys neměl sluchátka :D týpek nahoře rozjebal sklo a ty ses začal koukat na dolní sklo .

majster

Member
peter za to ze ty mieris cez stenu na typka bez ziadneho dovodu tak to je podla mna wallhack
a to rozbite sklo nevedel som kde ho rozbil tak som tam mieril

-rep

Admin
Zaměstnanec
peter za to ze ty mieris cez stenu na typka bez ziadneho dovodu tak to je podla mna wallhack
a to rozbite sklo nevedel som kde ho rozbil tak som tam mieril
Až na to že tam skákal a dupal a ke všemu jsem na něj nemířil ale mířil jsem o kus dál ale to je pohodě to je jenom detail :) No ale kdybys normálně poslouchal tak bys věděl kde ho rozbil ;)

-rep

Admin
Zaměstnanec
Je celkem vtipný že ty nevidíš ten rozdíl ze záběru u mě a u tebe já jsem neměl ani cross na tom týpkovi a chtěl jsem udělaqt flick na toho co byl na hoře a tys udělal to že si flicknul přímo na týpka do těla přes zed a ještě si na něho vystřelil

HONZA

Member
A podle mě je uplně jedno, jestli jsi LE, nebo jsem nějakej narušenej a nevím o tom, že by se to lišilo nějak takhle - Silver Master Elite - slyší vole když vyskočí týpek přímo vedle něj, Gold IV - slyší když někdo vyskočí 5metrů vedle něj. LE slyší když někdo rozbije sklo nebo jáááááááák?

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní