Schváleno Ziadost o UB

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

Koprofil

New member
Odkaz na Váš ban
https://banlist.cmgportal.cz/csgo/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:468868685&advType=steamid&Submit
Odůvodnění
Nemám WH, som na TS so spoluhráčom celý čas. Bol som rebel v zbrojke za zavretymi dverami. CTcko ma wallbanglo prve(hittol ma), tak som odhadol kde asi je a vystrelil a dalo mu to HS cez stenu.
Co uděláte k nápravě
Nebudem wallbangovat cez stenu AWPckom :D
Druh banu
Ban
Samozrejme suhlasim s blizsim monitorovanim mojej osoby, hrac som kvalitny dost(ak UB dostanem, zistite aj sami) a ak ma spoznate blizsie, urcite zistite to, ze cheatovat nemam za potrebu.
Urcite sa planujem aktivne zapajat do komunity tohto serveru, nerad by som o tu moznost prisiel

Dakujem za skoru odpoved.

HONZA

Member
Ahoj,

šlo vidět, že jsi namiřoval přesně na jeho hlavu, a ještě k tomu máš nový profil, ale i kdyby jsi neměl, prostě tam to WH šlo vidět, zkusím sem v co nejbližší době přihodit video z JB, kdy se to stalo, aby se i ostatní mohli vyjádřit, ale nevím, jestli mi to pujde, protože mi nejde natáčet. Ale zkusím to.

HONZA

Member
A jestli Ti tohle přijde jako být "kvalitní hráč" tak pěkně no. Šlo jasně vidět, že máš Wallhack.

Koprofil

New member
Ahoj, hraca som videl najprv pred zatvorenim dveri, preto som vedel kde priblizne je. Hrac zacal strielat a preto som upravil svoje mierenie podla toho kde presli naboje. Velku cast tam malo aj stastie..

Ako som vravel, to ze mam novy ucet nic nedokazuje, mozem sa pripojit aj zo starsieho uctu, nic to nemeni.

Pozri, bol by som velmi rad aj keby si mi prijal ziadost na steame. urcite sa tam da kvalitnejsie komunikovat ako tu.
EDIT: Kedze mam profil zatial na lvl 0, ziadost poslat neviem. https://steamcommunity.com/profiles/76561198898003098/ <---- Link mojho profilu

Naposledy upravené:

HONZA

Member
Moje konečné vyjádření - nechystám se ti dát unban, jediné co zbývá je počkat na vedení serveru a jejich vyjádření.

Díky,

Koprofil

New member
Pre Fastmana.

S administratormi som bol na TSku. Bol som obvineny uz aj z AB, hacku ktory meni trajektoriu strely po vystrele, scamovania, klamania o tom kde byvam atd.

Ban na zaklade jednej strely mi pride pritiahnuty za vlasy. CTcko vystrelilo prve, strelil som cez dieru, absolutne normalna vec. Ziaden dokaz dalsi neexistuje ani existovat nebude, lebo nic nemam.

Idealne riesenie by bolo unban s podmienkou, stojim si za svojim cistym hranim.

Dufam, ze to na tom deme uvidis a dostanem sancu hrat zas.

Lukygo

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Zdravím,
Video jsem viděl a jde tam vidět na 100% WH i na prvním killu jde poznat ,že to není normální a ještě podle mě máš i antiflash hack, takže za mě nedávat unban.

Koprofil

New member
Pocul som ze kuchol sachtu :D V chate sa bavili ze ide do zbrojky :D Neviem takisto ci si si vsimol, ja som ho videl kde je PRED flashom.

Naozaj neviem, ci ste niekedy hacky videli.. :)

Lukygo

Admin
Zaměstnanec
No právě si myslím ,že dobrý hráč jak říkáš jak si tak ,když dostane flash tak se podle mě pohne někam ,ale ty si zůstal ůplně na stejném místě a mířil si přesně na něho.

Koprofil

New member
Sorry, ale na zaklade toho ze som sa asi 2 sekundy nepohol pocas flashu ma obvinovat z antiflashu.. no neviem.

Koprofil

New member
Btw. Zrovna kvalitny hrac nie som zrovna v skille. Urcite su mechanickejsi zdatni, myslel som to aj tak celkovo (vratane spravania apod). Moje nedostatky vidno hlavne na movemente co mi admini vyssie uz vytkli.

LeMar10

Admin
Zaměstnanec
Prečo keď si tak super hráč tak ti záleží na tom aby si dostal unban na účte, ktorý je úplne nový?
Keď si dobrý hráč tak by si mal mať main account s veľkým počtom nahratých hodín však?

HONZA

Member
Na TeamSpeaku se zmínil s tím, že prodává účty, tudíž nám nemůže poskytnout účet s počtem hodin, který říkal, že na CS:GO má nahrané (přes 4tisíce).. :D Ale získali jsme jeden účet, na kterém má asi tisíc hodin, ale to je jedno. Důležité je to, že měl cheaty na tomto účtě a svůj názor neměním.

Koprofil

New member
Ano, svoje ucty zvyknem predavat. Tento ucet chcem mat ako main, planujem na nom nahrat hodiny.

Ukazal som vam este jeden ucet na ktorom mam 1500+ nahranych hodin, aj som dokazal ze ucet je moj.

Ak by som bol naozaj cheater, preco by mi tak zalezalo na tom, aby ste ma unbanovali ked si mozem kupit ucet s hodinami za par eur, pripadne si zalozit novy?

HONZA

Member
Na serveru je aktivní CPA = Check Prime Accout - což by tě automaticky do chvilky zabanovalo, taky nevím, proč se tak snažíš, když je jednoznačně vidět, že cheaty máš. Kdyby sis náhodou zakoupil nový acc., tak je to obcházení banu, čímž by sis moc nepolepšil.

Caleon1

Správce serverů
Zaměstnanec
CIO
Prozatím byl na hráče zapnut monitorovací BOT a uděluji unban.

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní