Mapy

PissLips

New member
Dobrý deň rad by som sa informoval či by ste nemali záujem spustiť moju novú mapu na nektorm z vašich server.Pomohlo by mi to z feedbackom a verím, že aj vám nová mapa do zbierky neuškodí :)

mapa - https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1636935646

V prípade nespokojnosti som otvoreným zmenám mapy

v prípade nezaujum ignorujete tuto správu, pekný deň

Přílohy

HONZA

Member
Ahoj,

teď jsem si tu mapu stáhl a hrál jsem ji, abych ji vyzkoušel.

- Jediný server, na který by se mohla přidat tato mapa, je Only AWP Server, ale jak už je v názvu serveru - Only AWP, na Tvé mapě je AK-47 a USP-S, takže si myslím, že to asi neprojde.
- Dále se mi tam nelíbí ty průchody, z jednoho spawnu jde vidět hned na druhý a vznikal by chaos, všichni by se spawnkillovali a není žádné místo jinší než u toho spawnu.

PissLips

New member
Ahoj

Ďakujem za povedie, ale mám pár otázok---

1. velkoť mapy je v poratku ? Myslím tým či nieje moc malá pre hráčov
2. ako to myslíš s tými tunelmi všetky mám odstrániť ? (osobne si myslím, že aspoň 2 bočné sú dobre ako "Peek corners") ---1 obrázok----
3. nechýbajú tam nejaké objekty ? Milým tým nejaké krabice a podobné (nie detaily)

som otvorení podstúpiť ďalšie zmeny ak treba :)Untitled.png

HONZA

Member
Nikdy jsem mapu nedělal, ale čistě můj názor - objekty a zvětšení mapy by nebyla vůbec škoda, a jak jsi napsal s těma tunelama, taky dobrý nápad ale zase bych před ty tunely dal nějaké objekty, aby mohli hráči vůbec proběhnout jinam.

Decyg

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Ahoj, mapu som nesťahoval, ale pokiaľ to má byť konkrétne na CMG AWP server, tak počítaj s plným serverom, konkrétne 16 ľudí.

PissLips

New member
Dobrí deň a ďakujem za radi !

Mapu som pomenil podľa vašich rád a síce už nevyzerá ako tá pôvodná ale som snou spokojní
hlavne už je väčšia a širšia.Prechod medzi stranami by mal biť bezproblémoví.
Stred som vyriešil takým menším domčekom, medzi domami budú krabice ktoré budú slúži ako peek corner a umožní prechod z koca mapy na druhý konec. Fotky čo vidíte sú čisto len ako hlavná hladina projektu(-first layers-) a na lepšie predstavenie veľkosti.
  1. (Ak vám fotky nestačia tu je mapa)--- https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1638938323 Bol by som rád za ďalšie nápady a zmeny :) 1.png2.png3.png

Decyg

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Ahoj, mapu som stiahol (https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1638938323), tú najnovšiu verziu čo si poslal.
Veci čo som si všimol :
1. Mapa je pomerne malá, jediný server na CMG, kde by sa mohla hrať mapa by bola AWP server. Tam treba počítať s plným serverom, čiže 16 hráčov. 8T a 8CT
2. Z každej strany sa dá z mapy vypadnúť
3. Je to nastavené pre 2 ľudí, čiže sa tam dá pripojiť iba za T (dvaja)
4. Sú tam viditeľné chyby, miesta kde chýbajú objekty alebo je trochu posunutý objekt
Screenshot_2_2.gifScreenshot_1_1.gif
Screenshot_3_3.gif
Screenshot_4_4.gif
Screenshot_5_5.gif
Dúfam, že to nezoberieš nejak zle, že som Ťa chcel zhejtiť. Chcel som len poukázať na chyby v mape, vylepšenia a celkovo mi príde, že tam chýbajú spawn entity pre CT. Dúfam, že si z tohto niečo zoberieš. Prajem veľa šťastia pri vytváraní mapy, nech sa to dokončí čo najlepšie a čo najskôr.

Horní