Čo to vlastne znamená ? #StoryTimeWithLážo

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

_Seam_

New member
Fast určite s tebou súhlasím a nemyslím si že CMG ide do sračiek vidím v tom príležitosť napredovať a predchádzať rôznymi prekážkam

Gofry

New member
Na začiatok musím uznať, že Fastman ma milo prekvapil :). Vôbec som nečakal, že si nájde čas na vyjadrenia sa ku postom "kinder mafie".
ďalej cením, že mi objasnil niektoré veci, o ktorých som sa možno nevhodne, možno až vulgárne vyjadril v minulom príspevku. No niektoré moje pripomienky sa stále nezodpovedané.
Tak či tak, stále mám nejaký ten názor na CMG no po Fastmanovej odpovedi sa mi mienka trochu zlepšila.
Ďakujem.
S úctou, Gofry

PS: Seam viem, že ti zamietli žiadosť ale..."Co se týče zmíněného vtírání, mně je to osobně u prdele, jestli se mi někdo vtírá, Já to poznám a udělám si z toho vlastní obrázek, úsudek. Nicméně tohle vtírání nezahrnuji do jakéhokoliv rozhodování."

_Seam_

New member
Keď to takto vidíš... Ani si ma poriadne nevidel hrať na CMG serveroch tak ako môžeš vedieť čo robím

Gofry

New member
"Fast určite s tebou súhlasím a nemyslím si že CMG ide do sračiek vidím v tom príležitosť napredovať a predchádzať rôznymi prekážkam"
Daj to do Google prekladača a uvidíš čo ti preloží, ak to nepomôže prečítaj si to nahlas sám pre seba ešte raz.
A ešte sa možno tak trochu vyznám v ľuďoch ale to je vedľajšie :)
A vôbec netuším prečo sa tu bavíme o takýchto nezmysloch... Viem, asi som začal. Ospravedlňujem sa.

Lážino

Member
Ľudia majú vlastné názory.
Musia si ich tvoriť a nie brať od ostatných.

Lift asi trochu nechápeš čo písal gofry.
Názor je názor a nemôžeš ho niekomu brať.
A gofry nie je terapeut alebo psychológ aby sa vyznal do ľudí.

Nechápem ďalej načo teda po tom ako to Fast napísal je rozoberané vtieranie ?
Či sa vtiera, či nie je to jedno.

Keď hej a ešte klame karma ho dostane.
Keď nie tak maj v piči, keď Fást ingoruje vtieranie tak prečo to ty nedokážeš.

Pokiaľ budeš protirečiť niekomu na jeho názor tak sa do teba dostáva kúsok autokrata a potom že čo za ľudí to žije na tejto planéte (alebo hrá na CMG )

Lift

New member
Vysvětlíš mi prosím ten "názor"? Moc mě zajímá kde já dělám chybu...

Lift

New member
Dobrý Gofry ještě jednou se podívej na ten quote a řekni si kde jsi udělal TY chybu...

Gofry

New member
Ok, ja som fakt čakal konverzáciu na úrovni... Lift doteraz som mal o tebe fakt dobrú mienku, no vidím, že sa s tebou nedá rozumne baviť.
Máš pravdu urobil som chybu...Nemal som na tvoj comment vôbec reagovať. Potom to takto dopadá

Lift

New member
Jako u mě dobrý... Je to jenom na tobě jestli si ty chyby chceš napravit, když chceš být ten politik.. :)

Gofry

New member
Moc sa neorientujem v českej politike, viem že máte dotované mlieko v automatoch, čo som sa dozvedel na videokonferencii s českou stredoškolskou úniou :D, ale na Slovensku politik byť môže iba nečestný skorumpovaný človek bez názoru. Takže nie :D nechcem byť politik. A áno, chápem čo myslíš tou mojou chybou. Ja som len podotkol niečo o tom "vtieraní sa". Viem, že Fast písal, že to spozná.

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní