Čo to vlastne znamená ? #StoryTimeWithLážo

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

Lážino

Member
-Asi by sa vás patrilo najprv upozorniť že to bude skurvene dlhý text.
-Preto keď ťa z čítania bolí hlava alebo si len lenivé prasa tak to radšej nečítaj.
+pre tých čo milujú čítanie alebo mňa tak kľudne pokračuj :3

Zdravím

-Po naozaj dlhom pochode myšlienok v mojej hlave som si povedal že to asi naozaj urobím.
-Rozmýšľal som že čo sa za posledný čas vlastne z CMG deje ?
-Od mojich začiatkoch čo bolo v roku 2013 som prišiel ako nejaké malé hovno na server napojil som sa instantne do CT a išiel som klasiku z 1.6 gamesites.
-Našťastie tam bol Qwerix ktorý mi to vysvetlil a pomohol mi tam začať.
-Spoznal som tu veľa super ľudí a adminov ktorý mi boli normálne ako rodina a pomáhali mi.
-Postupom času som tu bol viac menej každý deň :D
(odkiaľ mám asi na CSGO 4 200hod )

-Ako som tu tak spokojne hrával tak tu ľudí pribúdalo ale aj ubúdalo.
-Ubudlo aj celkom dosť adminov a preto zrazu vybehlo že NÁBOR ADMINOV.
(Neviem už pre aké dôvody vtedy admini odišli ale aj k tomu sa dostanem)
-Keď mi do očí cinklo že bude nábor tak som sa prihlásil však prečo ne ?
-Ešte si pamätám ako som išiel z tréningu a kričal som na mamu nech ide rýchlejšie že nestihnem nábor.
-No keby som ten nábor nestihol tak teraz by som nebol jeden z najlepší adminov na dôchodku ktorý na CMG kedy boli :D
[Ešte by sa hodilo spomenúť že do skupiny retired adminov patrí určite Radeček(keď bol ešte online), SunShrou( nvm ako sa to písalo no starý hráči vedia :3 ), Qwerix, Meow, Boys, Gh0st a od posledného náboru aj Adámek a Feiros, Flafy a určite aj ďalší no moja skleróza už nepúšťa... ]

-Keď som ten nábor dal tak som sa normálne triasol a neveril som že som to dal.
-No ako mi na TS pribudla ikonka že admin tak som normálne odpadol.
-Samozrejme som prišiel poflexiť na server a všetci mi normálne zagratulovali.

-Tak nejak začala moja kariéra ako admin.

-Začiatky boli klasické ako u každého admina
( si priposratý urobiť niečo lebo vieš že to bude zlé)
( samozrejme okrem Jarouška ten se toho nebál)

-Keď som sa už nejak rozbehol a dostal skill tak sme si urobili aj nejakú tu srandu
(Drug all, Slap time či freeze alebo iné zábavné blbosti ktoré uvoľnili náladu)

-Časom ako som tak hral tak som tam niekomu prilepil nejaký ten banán.
-No potom si človek začne všímať že z jedného banánu tu boli zrazu 3, potom 6 a zrazu tu je celý banánovník.
-Takto si normálne videl že každý deň niekto dostal ban, a nie len jeden hráč ale aspoň 5,10 či viac
-Keď si si pozrel v piatok BANLIST tak si sa cítil ako v reklame na Skittles lebo to bolo pestrofarebné.
(pre tých čo nemajú fantáziu tak to bolo také dúhové jak keď v piatok nadrbaný vyvrátiš obsah žalúdku na chodník a pozeráš do toho či tam nenájdeš kľúče od domu)
-Hráči čo tu hrajú tak určite vedia že na serveroch sa nájde dosť TOXIC či SALTY nedonosencov čo vám absolútne znepríjemnia deň.
-Čo s tým ? čo má hráč spraviť? napísať adminom nech prídu urobiť poriadok a všetko sa vyriešilo ?

-Hovno a pálenka
-Nič sa nevyrieši, príde zas, a aj keď nie on tak ďalší, a potom ďalší a čo sa bude robiť ?
-Stále len banovať a kickovať ? Budeme si velice honkať ego že som zbavil tento server parazita ?
-Budete sa márne snažiť im dohovoriť v presvedčení že moje srdcervúce slová im zahrejú to ich prehnité srdco ?

-Na CMG som prežil 3 CMG KID WARS, Spiknutie proti CMG, a nespočetne iných fightov.
-Poznal som všetkých adminov ktorý do teraz hrali na CMG od roku 2013, ich prístup k CMG ktorý nie vždy bol na dobrej úrovni.

A teraz sa pýtam.

Čo sa na CMG zmenilo ?
Kam sa CMG posunulo ?
Čo z CMG dostanem okrem rakoviny ?

-Keď som prestával hrať na servery tak to bolo z tohto dôvodu.
-Nebavilo ma zažívať ten istý cancer znovu a znovu dookola.
-Nedostal som to naplnenie ktoré mi CMG dávalo kedysi.
-Zúfalo som pozoroval kam CMG smeruje.

-Na server som sem tam hodil očko no cancer stále narastal.
- Keď som pred nedávnom videl čo všetko sa hlási na admina tak som sa normálne zgrcal.
-Bolo tam dosť hráčov ktorý scammovali, boli salty či toxic.
(A Fast im tam dal zelenú ? , keby dali nábor čo by bolo na serveroch)

-Aj taký ktorý sa dokážu vtierať tak hnusným spôsobom že mi je naozaj dosť na grcanie.
-Nechcem menovať lebo to je podľa mňa jasné, a keď nie tak tvoje svedomie ťa myslím celkom dosť páli.
(keď vás nepáli tak možno bude o pár rokov keď vám to dá karma vyžrať)

Teraz trochu osobnejšie Fast, rešpektujem všetky tvoje rozhodnutia či boli zlé alebo dobré.
Je to tvoj server rob ako uznáš za vhodné no aj tak sa musím vyjadriť.

(to by som nebol ja)

-Keď mi Adámek povedal dôvod pre ktorý si ho vyhodil tak som dostal poker face.
-Pýtal som sa že "to fakt ?" a on že jj
-Pre tých ktorý to nevedia tak bol dôvod bol že nereprezentoval CMG -_-

(nechcel som menovať ale tu sa to nedá)
-Ako reprezentoval CMG Muphin, Golin, Evo, Playman, Death, Lemar, Kim alebo ďalší ?
(BTW, Lemar bol znovu deň adminom a hneď po nábore, bola mapa Bravo a on NEVIE POMER ? , odpadol som že deň po nábore on povie že 4ct na 11t je nepomer)
-Chcel som ešte pripomenúť to vtieranie ale zase by sa tu velice hovorilo že: to je blbosť, to sa ti len zdá a iné sračky no... každý vieme svoje.

-Keď som hovoril o adminoch na stupienku majstrov
(Spomenul som to aj v prihláške na admina no nemyslím že to niekto čítal lebo mi je jasné že sa pozeralo len na : počet hodín, chat log a osobný názor.)
- Čo my ? my čo sme naozaj reprezentovali CMG ?
-Keď som chcel Retired admin room na TS3 tak som bol ignorovaný.
-Ani odznak alebo iná blbosť, nič.
-Myslím že bývalí admini by si zaslúžili spomienku ?

-Čo sme boli pre CMG keď si nezaslúžime ani odznak.
-Mne ste nechceli dať ani stamm, blbú serverovú menu.
-Cítim sa ako by som urobil nič, ako by som bol pre CMG hovno s ktorým sa utierala podlaha

(áno, hovno ktoré utieralo podlahu, už chápem prečo som sa raz pomenoval Upratovačka Lázoss :D)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Toto je niečo z toho čo mám na srdiečku.
Ešte tam niečo ostalo ale keby to sem vybalím tak som to mohol pomenovať rovno INSTABAN

Keby sa to niekomu nechcelo čítať tak pointa je že CMG padlo do bodu mrazu odkiaľ sa už dosť dlhú dobu nepohlo, jediné čo sa pohlo boli hráči ktorý sa pohli zlým smerom.

Je mi jasné že toto neprečíta asi nikto ale tak mne to stálo za to.
Aby ste chápali tak toto nie je žiadna kompenzácia.
Neliečim si týmto komplex alebo niečo podobné len som mal pocit že už je vhodná chvíľa to sem dať.
Je mi jedno ako zareagujete lebo na toto nie je odpoveď.
Určite to zamietnete lebo načo sa budem srať a čítať to celé.
Ak to aj dočítaš tak gratulujem minul si niekoľko minút (možno aj hodinu) čítania ktoré budú zamietnuté.
Moje knižné vydania nikto nečítal lebo lenivosť vedenia si to číta po odsekoch.
Pokiaľ plánujete ďalší ban tak hurá do toho, to mi ako odpoveď bude stačiť :/

A na koho to vlastne bola sťažnosť ? na Fasta ? na CMG ?
-neberiem to ako sťažnosť ani na Fásta ale ani na CMG ako také.
-Je to sťažnosť zameraná na všetko čo sa CMG týka, ako som už dávno spomenul CMG je komunita a my si ju tvoríme. A vidieť ako upadá nie že mi trhá srdce ale nie je to príjemný pohlaď.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neberte to ako nejaké napádanie alebo útok, diss, alebo nejaké útočenie.
Mne stačí len vaše pochopenie a názor.

Ps. áno kľudne keď chcete sloh alebo niečo napísať, kontaktujte ma nie je problém :D

LeMar10

Member
Ten nepomer bol joke

Otázka na wenlorda : 4 ct na 11t je podla teba pomer?
Nerozširuj zas veci, o ktorych nič nevieš iba ti ich niekto na tsku povedal

Ďalšia vec, ktorá sa mi veľmi páči je, že tu stále hovoriš o tej CMG komunite, ktorú tak strašne miluješ, ale potom ako ti odstranili práva tak ti tento server bol ukradnutý.

Naposledy upravené:

Lážino

Member
Rozdiel medzi vtipom a demenciou je celkom podobný.
Pokiaľ som to dobre počul tak si to aj v chate priznal že si to nepamätáš.

No to mi je ukradnuté.

Stačí si to prečítať ešte raz a možno pochopíš o čom som písal.
Je vidieť že si čítal po odsekoch ako sa ti chcelo.

CMG som mal rád a hrával som tu každý jeden posratý deň
Či som musel ísť do školy alebo na tréning, stále som tu bol.

Keď som bol admin tak som sa snažil ako som len mohol.
No je vidieť že tebe admin práva prídu asi ako ego up.

Čo si pamätám tak keď si bol prvýkrát admin tak si dosť často mal pravidla pretočené podľa seba (nie že by si si ich vymýšľal, len ako by ti vypadlo niečo z originálu a doplnil si tam niečo svoje)

A takto keď si mal prerobené pravidlá tak si ich predstavoval hráčom ktorý potom boli že to povedal Lemar to je pravda. (a že prečo je tu taký bordel)
A ako napísal Adámek: Komu po odobraní admina nie je ukradnutý server.

Prestal som tam hrať lebo to bol pre mňa cancer
Nemal som nervy stále riešiť to isté stále dookola
Keď som už nebol admin čo som mal robiť ?

Ako admin som nemohol nič iba banovať a keď som bol už len pleb tak by som určite dokázal spraviť oveľa viac :/
Lemar prosím prečítaj si to znovu a znovu až to nakoniec pochopíš, také zložité to nie je :)

A keby ti ani toto nič nehovorilo a išiel by si odpovedať s určite chladnou hlavou tak len jedna vec.
Mať admin práva neznamená mať silu ktorá mi pridá flex a teraz budem Clint EastWood a nastolím poriadok.

Ty si rozdal pár banov a nejaký ten mute a cítiš sa dobre
Mne z toho bolo napiču lebo som robil každý deň to isté, len tebe to asi ešte nedochádza.

Gofry

New member
Ahoj, tu Gofry
Toto bude asi posledné, čo na toto fórum napíšem, a preto sa budem snažiť byť úprimný a nestranný.
Rád by som začal tým, že poviem čo sa mi na tomto servery nepáči.
Naštastie a zároveň smutné je, že len jedna vec tento server potopila.
Je to vedenie, konkrétne Fastman. Jasné, Čas na smiech...
No bohužiaľ jeho manažment a zmysel pre spravodlivosť sú veľmi zlé.
Zatiaľ som zažil iba málo spravodlivých adminov. Napriek sťažnostiam si Fastman výber svojich adminov obhajoval "silou, mocou".
Namiesto tých podstatných vecí sa berú do úvahy iba tieto: aktivita, vek, a množstvo zakúpených VIP(nebudem uvádzať konkrétny prípad)
Myslím, že najpodstatnejšia je znalosť pravidiel, ktorá sa testuje až v druhej časti prijímacieho procesu, keď je možno väčšina ( možno tých najlepších a najvhodnejších) uchádzačov zamietnutá.
Nedávno do CMG skupiny na MSG, na otázku "prečo tam nenapíšeš aj dôvod zamietnutia prihlášok" Fast napísal, že na to nemá čas.
Viem, že väčšina ľudí nestíha robiť tie nedôležité veci ale na tie naozaj dôležité si každý nájde nejaký ten čas.
Takže otázka znie...Prečo vôbec hrať na CMG keď sám zakladateľ mu nepripisuje nejakú zvláštnu dôležitosť.
Väčšinou sa adminmi chcú stať ľudia, ktorí sú CMG verní a chceli by pre tento server urobiť aj niečo viac. No Fastman na nich "nemá čas"!!
Je tu viac vecí ktoré by som ešte rád podotkol ale už tu nechcem rozmazávať viac špiny.
Samozrejme sú tu veci, ktoré robia/robili CMG dobrým serverom:
1.Komunita
2.Admini
3. Dobre prepracovaný server
No ako som už spomenul, 2/3 vecí už nie sú také ako bývali.
Ani nebudem písať "Ďakujem za pochopenie", keďže už teraz viem, že zo strany vedenia žiadne nebude...
Tak napíšem iba Ďakujem za dočítanie až do konca.

PS: Bol by som naozaj rád keby sa táto správa záhadne nestratila, prípadne aby sa už menovaní ľudia ešte raz zamysleli nad touto správou.

S Úctou, Gofry.

ADM

Active member
Nová komunita nová komunita to je to proč tam nehrají starší lidi nad 15 let co si budeme, příjdete na server a slyšíte extrémní děti kterým je ani ne 10 mikrofon jak kdyby ho vyndali z koše a mám to poslouchat 30minut celou mapu? No tímhle bych otevřel i tému proč se nevzali starší admini který mají zkušenost mají věk mají mozek než brát na nábor lidi který jsou na cmg čerství chovají se jak idioti atd.. Za mě by bylo lepší vzít adminy typu meow, boys, gh0st, lazoss. Umíte si představit takovou čtyrku? Hned by komunita vypadala jinak, protože vzít legendární adminy co tu už adminovali no ty kokos to by byla pecka ale to se bohužel nestalo což možná byl trochu i mínus (jojo jaroušek se toho nebál).

Když se vypnulo !ws a !knife byl na cmg trochu klid nechodili tam lidi který tam chodili jen díky tomu že si můžou dát jejich oblíbený nožík ze hry counter strike global offensive.

Lemare jak si má nový hráč vzít příklad z toho když si děláš srandu a on o tom neví třeba bude si pak myslet že 4ct na 11t je nepoměr a pak mu za to někdo dá ban tak jako na co jsou ty admini? Nemluvně o tom jak Honza řekl byfoxakovi ať dá úmyslný FK že si dá jenom slay ale to bych už neřešil protože to ve stížnosti bylo.

Moto dne : Chceš být admin? Nemá tě ráda komunita? Jsi toxic? Máš vacban? Přidej se do cmg jako výborný kadet a příklad na admina.

Když jsem se přihlásil na nábor tak nikdo nevěděl kdo jsem, co jsem atd.. Moc dobře si pamatuji nábor jak ještě admini za mnou přišli po tom co mě Caleon vyzkoušel přišli jestli nechci jít nahoru do room říct odpovědi samozřejmě nebudu říkat jaký admini to byli. Po náboru se fast zeptal kdo to asi bude? Hráči říkali jo to bude kello knify protože ty znají pravidla a hrají tam dlouho najednou se řeklo jméno Adamék, poker face v roomce ticho. Přišel jsem na server po náboru samozřejmě klasika řiťolezci ahoj Adame jak se máš samozřejmě takové lidi já jsem ve friendlistu mít nechtěl přidal jsem si Decyga který výborně reprezentuje cmg je dobrý admin a je to prostě týpek (Sorry za ten Ban XD) Od té doby co jsem začínal být admin už jsem pocítil tu horší komunitu začali odcházet hráči typu Pussy atd.. Však lidi co hráli JB minulý rok v březnu vědí kdo odcházel z no kids. Poté co odešli už ty starší hráči no kids nejelo bylo to mrtvý a furt to je mrtvý. Byl to podle mého nejlepší server protože tam nechodili ty děti.

Teď k CMG
Kdo si pamatuje hráče MAN celkem známí na CMG ale odešel kvůli Honzovi protože se mu taky nelíbilo vedení a samotný ATEAM a on není sám je tu víc starších lidí který na tohle nemají náladu.
Cmg by se konečně mělo zaměřit na kvalitu adminů a ne na jejich aktivitu :) To že je admin toxic a má vac ban nikoho nezajímá. To že adminovi je 14 už 3 roky nikoho nezajímá.

Celkové shrnutí
CMG by mělo začít myslet na komunitu a adminy.

(Press f for old players and Jaroušek kterej se toho nebál)

Naposledy upravené:

LeMar10

Member
Pokiaľ som to dobre počul tak si to aj v chate priznal že si to nepamätáš.

Zase si niečo počul problem je, že zle.

Lážino

Member
Hej takže vraciame sa ku klasike DEMO KLAME , DEMO VŽDY KLAME ? :D Lemar je to na deme ktoré je na tv.cmgportal.cz kluďne si ho pozri ale ty si tam vlastne bol takže načo sa otravujem.

Lážino

Member
ba_jail_Bravo_12-01-2019_11-06-30.dem
Mohlo byť 4 kolo možno aj 5.

Lemar to že sa človek nepripojí na server pod svojim nickom neznamená že tam nie je ; )
Ja mám svoje zdroje + 2 smurfy o ktorých vie len menšie skupina ľudí.

Keď mi chceš teraz tvrdiť že si to nepovedal alebo to bolo zo srandy tak ďakujem pekne.
Sranda či nie nový hráči potom majú zmetok.
A keď dostanú ban za neznalosť pravidiel tak na koho sa potom budeme zas pozerať.

#JaroušekSeTohoNebál

LeMar10

Member
ba_jail_Bravo_12-01-2019_11-06-30.dem
Mohlo byť 4 kolo možno aj 5.

Lemar to že sa človek nepripojí na server pod svojim nickom neznamená že tam nie je ; )
Ja mám svoje zdroje + 2 smurfy o ktorých vie len menšie skupina ľudí.

Keď mi chceš teraz tvrdiť že si to nepovedal alebo to bolo zo srandy tak ďakujem pekne.
Sranda či nie nový hráči potom majú zmetok.
A keď dostanú ban za neznalosť pravidiel tak na koho sa potom budeme zas pozerať.

#JaroušekSeTohoNebál
Ja som len povedal že to som hovoril ako joke
Pytal som sa wenlorda, že či mu to príde ako pomer
Mne to celkom jasne pripadá ako irónia.
Nový hráč robí CT Test, v kotorm je pomer.

FLICKER

Member
Lemar docela trapná obhajoba. Podľa mňa si toxic, tvoj zmysel pre humor nie až tak vtipný ako si myslíš a nejdeš dobrý príkladom ako admin. Nie som jediný kto si to myslí a teraz stojím za Lažinom :). Adama som nemal rád ale určite by som ho chovaním prijal skôr ako teba + hovoríš keď Lážo dostal unadmina tak sa vykašlal na server, neviem kto tu dostal unadmin za neaktivitu. Admin má isť príkladom, keď je toxic admin z velkej väčšiny bude toxic aj komunita. Ako hovorím tvoj zmysel pre humor je "cringe" a tak isto tie freekilly jogovi (haha to je sranda, však?) :). Hold Fast vybral takto :/ čo už, čo som počul sú len sťažnosti na new ATEAM
#IamWithLážo
#FightForOldTimes:(

HONZA

Member
ahoj,

jen malé vyjádření k Tobě Flickere, možná se ti zdál Lemar toxic, jako hráč, ale jako admina jsem ho toxic ještě nezažil.

HONZA

Member
Ádo, zase ty screeny :D Tři screeny z tvojí "sbírky" se už řešili a omluvil jsem se za ně.

ADM

Active member
Prostě taková komunita co byla už nebude co už nechal bych poslední slovo fastovi co o tom řekne já jsem se jenom vyjádřil jak to teď vypadá. Víc bych to tady neřešil

Lážino

Member
ahoj,

jen malé vyjádření k Tobě Flickere, možná se ti zdál Lemar toxic, jako hráč, ale jako admina jsem ho toxic ještě nezažil.
takže je toxic hráč ale nie toxic admin ?

Oukej takže tu máme schizofréniu ?

A tie screeny ? ospravedlnil si sa ale pokiaľ dobre viem ban si nedostal. Niekto druhý ( ďalší hráč #nonadmin #nonsupport ) by ten ban dostal instante
(toto tvrdenie vyplýva z niekoľkých rokov nahratých v spolupráci s ostatnými kolegovcami)

+ aj keď si sa ospravedlnil tvoje správanie ostalo rovnaké.

Gofry

New member
Myslím, že Lazoss napísal celkom dlhý text, v ktorom bolo spomenutých veľa vecí. Len nerozumiem tomu prečo sa tu ľudia bavia o tých nepodstatných, ako napr. odoberanie admin práv ľudom, ktorí by sa na serióznom servery nikdy v živote nestali adminmi...
Mne to príde podozrivé :D

Fastmancz

Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál
Zaměstnanec
CEO
Zdravím,

všechny příspěvky jsem četl. Předem bych chtěl vyvrátit několik mystifikací pramenící z těchto již zaslaných příspěvků, zde na fóru.

Adámek nebyl vyhozen z důvodu nereprezentování CMG, ale z důvodu nevhodného chování, které se nepřísluší adminovi, je to zároveň špatná vizitka pro portál. Já osobně jsem byl pro, aby Adam získal ještě jednu šanci, ale po dlouhém váhání a vyslyšení několika názorů od různých lidí (vč. admin týmu), jsem usoudil, že by bylo vhodné onoho admina vyhodit.

Co se týče zmíněného vtírání, mně je to osobně u prdele, jestli se mi někdo vtírá, Já to poznám a udělám si z toho vlastní obrázek, úsudek. Nicméně tohle vtírání nezahrnuji do jakéhokoliv rozhodování. Snažím se být nestranný, takže i když mě ten člověk neskutečně vytáčí, tak mu dám šanci (např. u náboru).

Bývalí admini již nemají co do činění se CMG Portálem, a proto nemají žádné aktivované výhody. Během svého působení měli aktivované neomezené VIP (stamm body nebyly součástí, základ byl přibližně 30 tisíc). Občas byla i situace, že obdrželi finanční odměnu v různých nominálních hodnotách.

V případě, že obdržím stížnost na jakéhokoliv člena CMG, tak vše důkladně prověřuji, jestli jsou důkazy relevantní a opodstatněné a správně podložené. Pokud zjistím, že je důkaz irelevantní, tak nemám důvod vyhodit či potrestat onoho člena. V opačném případě jsou členové trestání podle závažnosti porušení pravidel serveru, zneužití admin příkazů je na okamžitý vyhazov.

Nábor adminů není podmíněný počtem zakoupených VIP, ale pouze podle počtu odehraných hodin na serverech CMG Portál a dále jsou zde kritéria jako např. chování, aktivita (jak často se připojuje hráč na servery), první připojení, bany. Členové CMG můžou zaslat názory pod dané žádosti, avšak nejsou rozhodující, jsou doplňujícím kritériem v případném rozhodování.

Pří samotném náboru není znalost pravidel na druhém místě! Nevím, jestli dotyčný byl s námi u samotného náboru a testoval s námi všechny přijaté uchazeče, ale můžu všechny bezpečně ujistit, že pravidla jsou pro nás priorita a pokud je dotyčný neumí, neuspěje. Jenom ze samotných pravidel máte 5 bodů (nejbodovanější a nejrozsáhlejší část). Troufám si říct, že máme jako jedni z mála opravdu dostatečně propracovaný systém výběrového řízení a že není jednoduché se dostat přes všechny tyto části.

Opravdu nemám čas vypisovat u každého příspěvku důvod, protože to zabírá hodně času, jenom samotné zpracování přihlášek zabralo přes tři hodiny.

Nyní bych se chtěl posunout do části, jak se za ty roky CMG posunulo a říct k tomu svůj osobní názor.

CMG je zde již od roku 2013 a snažím se jej vést určitým směrem, není jednoduché všechny tyto věci spravovat a udržovat. Někomu se může zdát, že se do CMG neinvestuje a tím pádem upadá, ale zde bych chtěl říct, že to není pravda. Zakoupilo se dost pluginů, aby servery ožily a byly pro hráče více zajímavé. Dále se s pomocí Caleona zaplatila licence na TeamSpeak, licence na fórum, a to vše v řádech tisíci korun, nejedná se o malé částky. V neposlední řadě se také zakoupil dedikovaný server pro hostování dalších serverů.

Myslím si, že se CMG posunulo výrazným směrem kupředu, protože když se ohlédnu do minulosti, tak nyní máme partnera, který nám poskytuje server na TeamSpeak, máme funkční webové stránky, vlastní server díky Martinovi Hasinovi z pcklub.sk a skvěle rozvržený tým, který se stará o chod serverů. Je mi jasné, že se někomu nemusí líbit současné složení admin týmu a všichni by raději preferovali starší ročníky, jenže je potřeba si uvědomit, že tito lidé již mají své životy, mají buď práci, rodiny a pro nás jsou nepříliš akceptovatelní, protože již nemají tolik času, ale to neznamená, že nebudou přijati ve výběrovém řízení.

Co se týče komunity, tak ano, souhlasím, komunita již není co bývala a na serverech se vyskytují převážně děti - přispělo tomu i Valve, tím, že dalo CS:GO zdarma, ale my s tímhle nic neuděláme. Časy se mění a tím i komunita. Já osobně bych taky raději viděl zpět staré dobré CS:GO, ale vím, že se nedá nic dělat.

Snad jsem se vyjádřil dostatečně a jasně.

Za CMG Portál
Martin Janský, CEO.

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní