Zamítnuto JB admin PewMeowPaw

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
S podmínkami pro přijetí
souhlasím
Jedná se o server
Jailbreak
Váš věk
24
Jaké máte zkušenosti s adminováním
Vyznám se kompletně v SM/MM správě
Dobrý den, žádám o administrátorská práva na herním portálu CMG. Abych se opětovně představil, jsem bývalý admin Meow, který srdcem a duší podporoval jaily; ať už kreativními hrami, rozdáváním her, či tvorbou map. Zkušenosti s administrátorstvím mám již od svých 14ti let, začínal jsem pod záštitou portálů TWSE, SPIRITUS, BOJOVKY a jiných. Dále jsem pokračoval na portálu Battleforce pro servery ZM/JB, který funguje nyní jako herní magazín. A naposledy zde na CMG, kde mi komunita pro CSGO JB přišla nejpřijatelnější, mne sympatická a pravidla dle mého názoru rozumná. Tímto jsem se představil a mohu pokračovat tím, čeho zde chci dosáhnout:
Cílem je pro mě klidný a nerušený chod serveru po hráčské stránce, s tím i související možné problémy kvůli F2P hře. Dále bych se, pokud to čas dovolí, věnoval přemýšlení nad možným zlepšením chodu serveru, úpravy pravidel aj.
Děkuji, s pozdravem
Mňau

Ulice Brna jsou již vyčištěny od zločinu a tak se legenda jailbreaku a tvůrce nejlepších map vrací ke své předchozí práci, vítej zpátky a vemte ho <3

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní