Zamítnuto Karma is coming back, áno žiadosť o admina na TS

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

Lážino

Member
S podmínkami pro přijetí
souhlasím
Jedná se o server
Ostatní
Váš věk
18
Jaké máte zkušenosti s adminováním
Znám základní příkazy
Nazdar
Poprosil by som keď už si sa naozaj obťažoval sem kliknúť tak to dočítaj dokonca, nie je to také ťažké, nebolí to a budeš mať lepší večer

Takže
Som rád že si zablúdil na túto prihlášku, či si spadol zo stoličky a omylom si sem klikol alebo máš pokojný večer a chceš si prečítať čo ten Lážo zase napísal.
Keď som zistil že je nábor tak som sa len tak popod fúz pousmial že idem skúsiť šťastie.
Hneď ako som dokončil registráciu tak som si prečítal ostatné žiadosti (no zasmial som sa , nebudem klamať :p )
Inač výborna vec že tu už nemusia hráči písať:
1.1 volám sa jožko a mám 13 rokov ...
1.2 chcem byť admin aby som šikanoval hráčov a flexil
2.2-Good Luck a prajem pekný deň

-Na CMG má hráči môžu poznať ako Lazoss, karma is fucking real alebo starší hráči ako Alfiho. (nemyslím si že si ma niekto pamätá keď tu hrá 90% nových hráčov).
-No pravda je, že na CMG som nebol storočia. prestal som tu hrať lebo narastajúca hora canceru a cringu ma trochu zdolala.
-No a po dlho čase sa táto legenda vracia aby napísala žiadosť do ktorej vloží aj kúsok svojho srdca+ návrh čo by bolo ako príjemná zmena.
a
-Nechcem robiť reklamu alebo podporovať konkurenciu ale v časoch armagedonu kedy vás z TeamSpeaku odpájalo každú hodinu možno aj skôr som zablúdil na teamspeak ktorého meno sa podobá na Gay Sites (hmm.. :/)
(Samozrejme ako bolo napísané Caleon to stihol opraviť do konca týždňa).
-Na tom ich teamspeaku som zistil že majú adminov zvlášť pre TeamSpeak a Net, pre CSGO, pre MC a pre ostatné hry

-Preto by som viacej bral keby sa vytvorí skupina ktorá by bola pre Net a Teamspeak. Nie že by bol pre mňa problém zapnúť si CSGO a ísť sa pozrieť na server aký je problem atď... lenže na TS3 som každý deň a na serveroch to niekedy proste človeka položí
-Nechcel som to dávať zvlášť do "čo pridať na server" a na žiadosť na admina ale nejak som to sem skombinoval :D

-Ľudia ktorým meno Lázoss niečo hovorí tak môžu vedieť že mám rád zábavu, som crazy a že som bol celkom v pohodke admin :3
-Na CMG som hrával od roku 2013-2018/17
-Pravidla v pohode ovládam, no aj tak si ich človek musí nejak doplniť. ( aj adminom by som dával raz do mesiaca preskúšanie z pravidiel aspoň 8/10 )

-Prečo chcem byť zas admin? a prečo som sa vlastne obťažoval napísať návrh do žiadosti ?
-Verím si :), a viem že na CMG môžeme spolu vybudovať novú, lepšiu, väčšiu a hlavne pevnú komunitu ktorá bude držať spolu.
-Takú komunitu kde kvôli freekilu nezačne CMG KID WAR
(btw už boli aspoň 3 čo som zažil)

-Ešte niečo o mne lebo tu je málo popísaného: neznášam Fortnite, milujem poéziu a večerné čítanie pod hviezdami. Po večeroch si niekedy pozriem ordináciu v ružovej záhrade. Milujem varenie a v budúcnosti si chcem otvoriť vlastný burger king ktorý sa bude volať LAZOSSKING. #ChoďSiZaSvojimSnom
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-Viem že žiadosť bude zamietnutá lebo tam za poslednú nemám dobu ani hodinu :(
-Ale aj tak môžem skúsiť šťastie však nie je ťažké zapnúť CSGO a "checknúť" server. ( pre niekoho teda áno , no nebudem sa vyjadrovať)
-Myslel som to hlavne aby sa predelilo zaradenie adminov, možno to znie zle ale má to hlavu aj pätu.
-Nie teraz aby bol čisto len JB alebo MG admin ale logicky to zaradiť.
-A keby sa to rozdelilo rád by som bol admin pre tu technickú stránku. Urobiť poriadok v pravidlách nejak ich zoradiť.
-Bola by to náhrada za supporta
(už teraz mal Honza skoro všetko čo admin)
-Videl by som dopredu napr: že by sme dokázali trochu upraviť náš TS ( bez toho aby nás to zaťažilo, však najviac by to trvalo "týždeň") :D
-Ako som spomenul rád by som nie že pozmenil ale skôr upravil pravidla aby to dávalo hlavu aj pätu lebo to stále vyzerá tak strapato
-Nejak by sme pridali humor na server: CMG reklamná prestávka či by sme našli/ vyrobili nejaký cool plug in. (musia vás už unavovať tie hlášky) :)
-Aj našu stránku by sme mohli nejak prikrášliť :3
-A čo naše logo ? , nie že by mi vadil Homer s M4 ale je to predsa Fast a nič v zlom ale neukazuje to aká sme komunita, keď sa na to pozrieš tak si povieš aha Homer s M4 "WTF= Wau, Thant´s Funny" a nepovieš si to je naša komunita.
-Takže by som to videl na súťaž o najlepšie logo, a nie len jednu súťaž :D určite by som ich skúsil naplánovať viacej , nie len staré klasiky.

Toto a ešte vela ďalších vecí by som určite ako admin skúsil nejak spojazdniť, aby sme vytvorili CMG TEAM a nie len obyčajný server

Chcem hlavne poprosiť keď sa budú vyberať admini, pozerajte sa na to aký človek sa hlási lebo na JB,MG a možno aj z IRL môžete vidieť že vek vám rozum niekedy nepridáva. Aj 16, 17 či 18 a viac ročný človek môže mať rozum na 10.

Prajem všetkých hráčom Good Luck a dúfam že keď sa vám to poradí tak si nezoberiete príklad z Jarouška ktorý "vyskúšal" AP (na jeden deň) alebo ako MuPhin ktorý sa dokázal zabanovať 5x
Radšej mi napíšte a za menší príplatok vám dám menšie konzultácie. Som predsa jeden z najlepších adminov na CMG dôchodku :D#EgoUP

PS. Caleon mohol by si nám už spraviť roomku na TS3 pre Adminov na dôchodku :) (viac vysvietená , a mohla by byť nejak vyššie aby nás tam všetci videli) ale stačil by aj odznak
+ prosím nedávajte tam zas Lemara, pokiaľ viem mal medzeru v znalosti pravidiel a medzi hráčmi mal len svoju komunitu ( + bol celkom salty a toxic keď sa rozprávalo a jeho "priateľke či čo to je , no to sem nebudem rozširovať)
#saltY #saltY #saltY

HLAVNÉ POTREBY PRE ADMINOV: ROZUM, CHLADNÁ HLAVA, HUMOR a PEVNÉ NERVY
Zamietnutie z dôvodu nedostatku hodín mi nepríde ako dostatočný dôvod pre zamietnutie žiadosti.
Poprosil by som rozpísanie dôvodu :3

Naposledy upravené:
Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní