Schváleno Přihláška na admina

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

-rep

Support
Zaměstnanec
Podpora
S podmínkami pro přijetí
souhlasím
Jedná se o server
Minigames
Váš věk
17
Jaké máte zkušenosti s adminováním
Nemám zkušenosti
Dobrý den.
Moje jméno je Petr spíše mě znáte jako Petr Kejklas.Hraju na cmg pravidelně pomalu 2 roky a chodím tam každý den . Myslím si že moje aktivita takhle zůstane. Chodím sice málo na jailbreak ale zase chodím hodně často na mg a občas se koukám i na awp. Jsem schopný poradit lidem a ani nejsem toxic hráč .Držím rekordy na několika mapách a jsem i na některých prví takže si myslím že zkušenosti z map mám dobrý . Podle mého mě hrači na cmgportálu mě celkem berou pohodě ani nemám s nikým tak velký problém . Ano na někoho mám i špatný názor ale snažím se k tomu člověku chovat jako k ostatním . Myslím si že poznám hackera od dobrýho hráče . Jediný oprávněný ban jsem dostal asi před rokem jinak jsem neměl žádný mute či ban . Ano nedávno jsem dostal (neoprávněnou)permu ale perma mi byla odebrána . Všechny problémy či jiné věci co se mnou byly jsem vystvětlil a dává to taky smysl . Bohužel se někdy náhody stávájí .Přeju krásný den. Petr Kejklas❤

ADM

Active member
Jooo Petr konečně někdo dospělý +rep +rep +rep +rep +rep +rep +rep +rep +rep +rep +rep

Fastmancz

Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál
Zaměstnanec
CEO
Gratuluji! Tvoje přihláška byla schválena, postupuješ do Výběrového řízení na našem TeamSpeak serveru: ts.cmgportal.cz
  1. Na TeamSpeak server se připoj dne 11.01.2019 ve 20:00.
  2. Heslo pro tvojí identifikaci bude zasláno v soukromé zprávě na tomto fóru.
V případě, že se přijatý hráč nedostaví včas k Výběrovému řízení, tak má smůlu a nebude mu umožněn náhradní termín!

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní