Zamítnuto Nahlášení hráče k1ra

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

♥ honza ♥

New member
Datum a čas incidentu
dnes cca 20:00
Důkazy
mg_skytower_b1_08-10-2019_19-25-40.dem
Steam ID hráč
STEAM_0:0:8698524
Demo
mg_skytower_b1_08-10-2019_19-25-40.dem
Doporučení z Vaší strany
nedavat hackery supportama
Co byste si přál / a jako kompenzace
big mac dik
Prohřešek
Ostatní
proste kira je totalni levak hacker, jinak na tech videich jde videt, ze ma kira silent aim/ backtrack, proste ze ho to vrati na pozici nevim jak se tomu presne rika,
jde to tam dost hezky videt:) a k tomu je demo 16tickove, a kdyzto jde videt i tam, tak to je uz co rict :D

Fastmancz

Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál
Zaměstnanec
CEO
Demo není vždy 100% relevantní důkaz a záruka. Podívejte se např. na video na YouTube CMG - hned úvodní video (video z JB), jak mu tam mrdne hlavu a přitom je ten shot reálné úplně mimo, ale server to vyhodnotil jako hlavu. Jak říkám, demo není vždy garance.

Proto si myslím, že demo není dostatečným důkazem v tomto druhu cheatu, protože naše dema jsou 16 ticková, pokud se nepletu. To znamená, že dema jsou zpracována v nižších časových intervalech = nemusí být přesná a můžou občas vyhodnocovat špatně momenty. Proč nejsou 128 tick dema? Je to dané tím, že je to náročnější na HW serveru, je to zbytečné.

LeMar10

Member
Jak bolo povedané z dema je niekedy ťažko usúdiť či to je aim cheaty alebo nie z dvôvodu malého tickratu.
Z mojej vlastnej perspektívy kira nemá cheaty. Pre mňa je väčšinou veľmi ľahké ho zabiť(možno nepoužíva hacky v mojej prítomnosti, ale to už neviem povedať) a musíme to brať tak, že kira ma na tej hre viac hodín ako my všetci, keď hráva scoutu viac ako my akačka/mky tak je jasne, že niekedy hitne neičo insane ale to neznamená že má hacky.
(PS: kira si bot 1:15 xd)

FLICKER

Member
Podľa mňa kira je zapnutý, divne mi príde už len to, že keď sa pýtam turna ako hra faceit tak mi vždy povie, že nedáva také bomby ako na cmg. Miestami tam ten backtrack vidím aj ja(ale kto som ja? Poboosteny silver do Mg ktoré nič nevie takže vlastne mam držať hubu a nevyjadriť názor -_-, toto je pre pána kiru, ktorý povie argument typu : Zase plačeš? )

k1ra

New member
Podľa mňa kira je zapnutý, divne mi príde už len to, že keď sa pýtam turna ako hra faceit tak mi vždy povie, že nedáva také bomby ako na cmg. Miestami tam ten backtrack vidím aj ja(ale kto som ja? Poboosteny silver do Mg ktoré nič nevie takže vlastne mam držať hubu a nevyjadriť názor -_-, toto je pre pána kiru, ktorý povie argument typu : Zase plačeš? )
tak tenhle argument byl víc irrelevant než celej post

FLICKER

Member
tak tenhle argument byl víc irrelevant než celej post
Keď myslíš, mne zapnutý prídeš. Videl som hrať veľa dobrých hráčov. Nikto nehral tvojim štýlom, veľa krát to vyzeralo na wh, vždy si zrovna peekol ked enemy kuklo inde. Buď máš neskutočne šťastie alebo wh, inak to neviem popísať :D

LeMar10

Member
Na mg hraš proti botom a v tom deme to je čudne kvôli 16 tickom. To je to iste keď pozeráš OW a zdá sa jakeby ludia lockovali i keď v realite len normálne pohli myšou

FLICKER

Member
Na mg hraš proti botom a v tom deme to je čudne kvôli 16 tickom. To je to iste keď pozeráš OW a zdá sa jakeby ludia lockovali i keď v realite len normálne pohli myšou
Tak celý systém cez dema je s prepáčením úplne nap*ču. :) Lenže veľa krát si na serveri nebol, keď dával veľmi weird kills ale nebudem sa tu o tom doťahovať, podľa mňa je kira cheater a môj názor nezmení nikto :)

k1ra

New member
Turn řekne, že někdo nedává na faceitu stejně jako na serveru, co to je jako za argument? Podle tebe je turn asi bůh, protože větší sračku jsi fakt napsat nemohl. Na faceitu hrajou úplně jiní hráči než na serveru (ano chci tím říct, že většina hráčů na serveru jsou jako boti). Další věc je to, kdy jsem někomu seriózně napsal/řekl, že je mg nebo boosted hráč a kvůli tomu by měl držet hubu? Znám hodně lidí kteří jsou boosted a ví o té hře dost natolik aby si udělali vlastní názor a dokázali napsat smysluplný argument.

FLICKER

Member
Turn řekne, že někdo nedává na faceitu stejně jako na serveru, co to je jako za argument? Podle tebe je turn asi bůh, protože větší sračku jsi fakt napsat nemohl. Na faceitu hrajou úplně jiní hráči než na serveru (ano chci tím říct, že většina hráčů na serveru jsou jako boti). Další věc je to, kdy jsem někomu seriózně napsal/řekl, že je mg nebo boosted hráč a kvůli tomu by měl držet hubu? Znám hodně lidí kteří jsou boosted a ví o té hře dost natolik aby si udělali vlastní názor a dokázali napsat smysluplný argument.
Veľa krát mi niekto zmienil, že som len mg a len plačem. No ale je to mimo téma :) nemyslím si, že turn je boh ale, že tvoje peeky na serveri su dosť weird a to nemá s oponentom nič spoločné ;) a argument s faceitom som použil preto, že tam cheatovat minimálne nechceš lebo je tam trošku iný anti-cheat ;) a ešte taka mala otázka, za čo že máš ten ban na maine?

k1ra

New member
To je tak roztomilý jak nemáš argumenty, tak začneš vytahovat můj druhej účet (který mimochodem nebyl ani main, koupil jsem ho od spolužáka o čemž mám i proof). No, ale s radostí ti na tvou otázku odpovím, dostal jsem grief ban, ne první grief ban a když dostaneš druhej, tak je to permanent. Kdyby jsi se tomu chtěl smát, tak si o tom nejdřív přečti na discussions, aby sis nemyslel, že jsem první komu se to stalo. https://steamcommunity.com/app/730/discussions/0/154641879452204480/

FLICKER

Member
To je tak roztomilý jak nemáš argumenty, tak začneš vytahovat můj druhej účet (který mimochodem nebyl ani main, koupil jsem ho od spolužáka o čemž mám i proof). No, ale s radostí ti na tvou otázku odpovím, dostal jsem grief ban, ne první grief ban a když dostaneš druhej, tak je to permanent. Kdyby jsi se tomu chtěl smát, tak si o tom nejdřív přečti na discussions, aby sis nemyslel, že jsem první komu se to stalo. https://steamcommunity.com/app/730/discussions/0/154641879452204480/
Práve, že som sa slušne spýtal lebo som si nebol istý, nechcel som trepať ešte väčšie blbosti než zvyčajne. Za odpoveď ďakujem. No ale ako som vyššie písal, pre mňa budeš cheater aj keby máš dôkaz o čom koľvek :/ a môj názor nezmení nič.

FLICKER

Member
Nie, že nemám argumenty ale nemám dôkazy :/ a to je väčší problém. Hádať a doťahovať by som sa tu vedel celý deň, lenže je mi to k ničomu, keďže nič z toho nezískam :/

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní