Zamítnuto Ivana WH

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Tak vám poviem Petr dostal ban za jeden moment a Ivana ma viac momentov unlegit poznam viac hráčov na cmg ktorý maju hacky aj -cadet mal hacky aj mi vravel ale admini ho stale nechali hrať vravel som že neni legit alebo admin vie že ten človek hackuje ale nezabanuje.Alebo pride typek z spinbotom a admin nikde a cely čas hraje z spinbotom :D

Jako kdybych celou dobu tebe sledoval tak si myslím že by se taky našli momenty kde by to bylo že cheatuješ . A já si myslím že tady se admini chovají stejně jako k ostatním lidem jak jsem já sám poznal

Jako když jí pomalu celej server říká že cheatuješ tak ty se podle toho i budeš chovat i hrát podle toho jelikož je to pak větší prdel . A podle mě jsou tady docela zkušený admini kteří to poznají a pak jsou tady admini kteří posoudí podle jednoho kola a dají ti permu aniž by tě sledovali víc kol

A u tebe unreale si myslím že těch náhod a momentů taky není až tak málo . Já so klidně postavím za random týpka kdyby ten týpek byl alespoň trochu normální a rozumný tak by mi to nedělalo problém

ADM

Active member
Je mi 16 halo

Baví mě číst jak je naštvaný že se s tím dělal několik hodin (zmáknul bych ti to za 5minut) a nakonec nic :///

A u tebe unreale si myslím že těch náhod a momentů taky není až tak málo . Já so klidně postavím za random týpka kdyby ten týpek byl alespoň trochu normální a rozumný tak by mi to nedělalo problém
Feel free aby si isiel do spectu a natacal ma. Problem je ked mna niekto spectuje a nataca tak stale budem prvy narozdiel od vas co to radsej vypnu a budu posledny xd

ADM

Active member
Jo jinak když tady dal týpek žádost o unban úplně random tak jsem se zastal každého :// I SAXEHO JSEM LITOVAL XDDD

Decyg

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Ajajajáj, siso, môj spolužiak, sused, kamoš, a má pár permanentných banov u mňa?
EDIT*
Sám si dostal VAC, to dosvedčuje o dôvere tvojej

ADM

Active member
Já jsem dal decygovi taky permu a hned jsem s ním hrál rainbow za 1 minutu, dal jsem decygovi aj ban ://

A co kdyby náhodou si byl první jen díky třeba wallhacku . Tak to by bylo pak celkem na píču to první místo ne ?

ADM

Active member
Hej ještě ženský kontakt je můj jeden pes a máma a babička a sestra TAKŽE JICH JE JAKO VÍC JO

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní