Zamítnuto Ivana WH

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

uNrEal

Member
Datum a čas incidentu
31.12. 2018 20:38
Důkazy
https://youtu.be/cv_XMPX5r1U
Steam ID hráč
STEAM_0:0:230699518
Demo
http://leteckaposta.cz/405495989
Prohřešek
Ostatní
Jej IG name: Ivy
Jej steamID: STEAM_0:0:230699518
Demo: http://leteckaposta.cz/405495989

31.12. 2018, cca 20:38, Skytower.

Ako to všetko začalo ?
Ako je ten tunel za výťahom kde su schody, tak Ivana išla z dola hore a ja som padol z hora do toho tunela a dala mi insta hlavu este predtym nez som dopadol ako keby vedela ze som tam a cakala ze padnem a pritom som tam walkoval. Tak som si povedal ze ok, trochu lucky. Avsak po 2 kolach ma Ivana ma prefirla na pozicke kde ma absolutne nemohla cakat a hned mi bolo jasne ze ma WH z toho momentu kedze mam s cheatermi dost velke skusenosti a najmä viem rozpoznat neskusennych cheaterov co to nevedia skryt. Tak som napisal do chatu ze ma legit WH a vsetci si z toho zacali robit srandu, najmä pan Admin ADM ktory je s nou velky friend. Nechcel som to riesit lebo Ivu poznam dlho a tak ale ked som videl jak si z toho vsetci robia srandu ze je moc slaba na to a ze by to ani nevedela stiahnut, co v tedy aj sama napisala, tak som sa rozhodol sa hodit do spectu a natacat demo. Spravil som k tomu aj video so vsetkymi vysvetlivkami a unlegit momentami ktore spravila v tom kratkom demu.

feiros

Member
Zdravím a děkuji za nahlášení.

Pár věcí na které video upozorňuje, jsou podle mého názoru normální, ale jsou tam asi 3 situace(samozřejmě to může být furt náhoda), kdy je to fakt divný a wh z toho cítím, jsem celkem nakloněnej k tomu, že něco má, čekám na vyjádření dalších adminů. :)

uNrEal

Member
Zdravím a děkuji za nahlášení.

Pár věcí na které video upozorňuje, jsou podle mého názoru normální, ale jsou tam asi 3 situace(samozřejmě to může být furt náhoda), kdy je to fakt divný a wh z toho cítím, jsem celkem nakloněnej k tomu, že něco má, čekám na vyjádření dalších adminů. :)
Je mi to jasne, nahoda sa moze stat, ale opakujuca sa nahoda uz neni nahoda ;)

-rep

Member
Zdravím. Můj názor je ten ,že se náhody stávají i mě se několikrát stali , dokonce se to několikrát řešilo , dokonce jsem dostal na skytower jednou permaban za wallhack . Je to mapa která se dá lehce naučit , a když se jí člověk naučí , tak občas hraje jako kdyby měl wh . S Ivy jsem několikrát hrál vím jak hraje ,i jak se pohybuje a o proti jiným hrám hraje stejně jako vždy mi přijde . Jako když se koukala na toho týpka na tom mostě na ct tak když zrovna vyšel doprava tak jako když si vezmu tak se Ivy koukala docela dlouho na levou stranu a byla by hloupost se koukat all time na tu jednu stranu když může jít i druhou či spadnout dolu do vody . A když tam unreal počítal ty milisekundy tak když si vezmeme např.Majstera tak majster taky by měl pomalu furt okolo těch stejných milisekund jako ivy . A dle mého unrealovi se taky několikrát stalo že během jednoho zápasu měl taky několik náhod . A proč by ivy hackovala když hraje na cmg hodně dlouho a proč by si tedy kazila reputace . Dle mého je tohle nedostačující demo jelikož když si vezmu např. ostatní hráče tak ty na skytower tak taky hrají divně . Dle méého bych ji zatím nedal ban ale monitoroval jí stejně jako mě .
Děkuji za vyslechnutí mého názoru

ADM

Active member
Čus

1:10 - i slepej by ho viděl jestli mu není 80
2:48 - Jsi jí viděl IRL že jí tam koukají její oči
3:23 - Podobný případ jako u Petra Kejklase, někdo ví že tam je most a dá si tam aim ten čas zatim vypadá jako jediné WH ale pošlu pár videí sem jestli si myslíš že mám WH jak mířím přes stěny atd.
4:30 - Hodnotit reflexy podle sama sebe no ok asi tady někdo je profi katowice esport major player
5:45 - Výstřel byl slyšet takže věděla kde asi tak je

Jedná náhoda kde to vypadá jako wh ale video co jsem poslal tak já tam mám dost náhod dejte mi asi permu.

ADM

Active member
Pustíte si to zachvilu jasný ještě to není v hdčku yt je pomalej

uNrEal

Member
Zdravím. Můj názor je ten ,že se náhody stávají i mě se několikrát stali , dokonce se to několikrát řešilo , dokonce jsem dostal na skytower jednou permaban za wallhack . Je to mapa která se dá lehce naučit , a když se jí člověk naučí , tak občas hraje jako kdyby měl wh . S Ivy jsem několikrát hrál vím jak hraje ,i jak se pohybuje a o proti jiným hrám hraje stejně jako vždy mi přijde . Jako když se koukala na toho týpka na tom mostě na ct tak když zrovna vyšel doprava tak jako když si vezmu tak se Ivy koukala docela dlouho na levou stranu a byla by hloupost se koukat all time na tu jednu stranu když může jít i druhou či spadnout dolu do vody . A když tam unreal počítal ty milisekundy tak když si vezmeme např.Majstera tak majster taky by měl pomalu furt okolo těch stejných milisekund jako ivy . A dle mého unrealovi se taky několikrát stalo že během jednoho zápasu měl taky několik náhod . A proč by ivy hackovala když hraje na cmg hodně dlouho a proč by si tedy kazila reputace . Dle mého je tohle nedostačující demo jelikož když si vezmu např. ostatní hráče tak ty na skytower tak taky hrají divně . Dle méého bych ji zatím nedal ban ale monitoroval jí stejně jako mě .
Děkuji za vyslechnutí mého názoru
Ano "nahody" ako toto existuju

I get it, mas v tom momente taky hype ze to chces clutchnut avsak ked na neho scopnes tak akurat zistis ze je za stenou a nemozes don ho strelit lebo by to bolo moc unlegit a tak rychlo fliknes na druheho:/

Fastmancz

Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál
Zaměstnanec
CEO
Zdravím,

tak jsem se na to podíval a nic nemá. Spíš jak jí říkali, že má hacky atp. tak se to snažila hrát, bylo to v těch určitých chvílích vidět. Nechám to zatím otevřený, baví mě číst ty komentáře :).

Decyg

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Zdravím.
Povedal by som na začiatok, že video je zeditované v tvoj prospech, preto bolo potrebné si pozrieť demo.

Čas - 0:52
Často tam ľudia kempia, typická pozička
Čas - 1:00
Mohla ho vidieť úplne na pohodu, a prečo by musela sa vrátiť na schody a strielať odtiaľ keď vie jeho pozíciu a on jej nie?
Čas - 2:09
Klasické predmierenie, kde by mohol ísť. Neviem či má nejakú Božskú silu ale predpovedať budúcnosť nevie nikto...
Čas - 3:25
Predmierila si na vrch schodov, kde často sa kempí. To že išiel po schodoch a odchytila ho je normálne podľa mňa. Aj v ďalších kolách je vidieť že si to tam pozrela.
Čas - 5:25
Zas, pozrela si každý roh, a náhodou bol jeden hráč za tým rohom
Čas -5:36
Ďalšía pozícia kde bývajú hráči
Čas - 5:44
Keby nie je vložená do videa hudba, bolo počuť výstrel hráča Nemessis

Preto som za názor, že v tomto deme nepoužívala cheaty.

Naposledy upravené:

uNrEal

Member
Obhajujete ju jak kebyze je nejaky pro player ktory pozera kazde spoty a tryhardi na minigames servery, zabudate na jeden fakt, ze je to IVANA ktora byva posledna v TABe lmao

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Zdravím
Moj názor na to je že ma wh nemusela by dostať permu ale by bola monitorovana admin týmom

uNrEal

Member
Wait, vlastne ani to nebude enough lebo vlastne majster ma pravdu a tu sa nadrzuje ludom ktorí su kamosi s Admin Teamom, v tomto pripade virgin 15 yo adminom pre ktorych je ivana jediny zensky kontakt v ich zivote tak si ju chrania lol

-rep

Member
Unreal že někoho nemusíš tak nemusíš bejt hned proti němu . A jak víš že s tebou nemohla vyjebat či že si zase z toho neudělala zase srandu a že to nepsala jen tak for fun

uNrEal

Member
Unreal že někoho nemusíš tak nemusíš bejt hned proti němu . A jak víš že s tebou nemohla vyjebat či že si zase z toho neudělala zase srandu a že to nepsala jen tak for fun
Ver ci never tak ju mam rad, mam pocit ze ju tu z vas poznam aj najdlhsie ale sere ma ze pre ludi co tu cheatuju a su friendi s Admin teamom tak pre nich neni rovnaky trest ako pre ostatnych. Naopak Admin Team si s nimi s tym robi srandu ze cheatuju a popieraju to.

uNrEal

Member
Daj tvoje demo a ivanine nejakemu random typkovi ktory sa v tom aspon trochu vyzna a nie tomuto fake admin teamu a hned bude jasne na com stojime

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní