Schváleno Bezdôvodný ban

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

Kiko822

New member
Tak jestli majster pozeral demo tak mi tvrdil že toho gabena jsi viděl že po tobě střílel ale ať koukám jak koukám na to demo tak gabena si viděl tak max přes tu zeď. !! mluvím o tom demu kolem 48 - 50 minutě jak jsi stále ve zbrojce a nemužeš mít žádný přehled kdo kde je a ty jen tak už namířený na toho hráče co byl u zdi ?? o kterém jsi zásadně nemohl vědět. Toto už mě nebaví pokud, se to tu bude probírat prodloužím na perma jak stále mě informují že za to bys měl dostat když používáš cheacky.
Ktorý hráč je gaben?

Kiko822

New member
Tak jestli majster pozeral demo tak mi tvrdil že toho gabena jsi viděl že po tobě střílel ale ať koukám jak koukám na to demo tak gabena si viděl tak max přes tu zeď. !! mluvím o tom demu kolem 48 - 50 minutě jak jsi stále ve zbrojce a nemužeš mít žádný přehled kdo kde je a ty jen tak už namířený na toho hráče co byl u zdi ?? o kterém jsi zásadně nemohl vědět. Toto už mě nebaví pokud, se to tu bude probírat prodloužím na perma jak stále mě informují že za to bys měl dostat když používáš cheacky.
Ktorý hráč je gaben

majster

Member
možno ho nevidel ale určite počul 😉

Fastmancz

Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál
Zaměstnanec
CEO
Zdravím,

po přečtení diskuse a zhlédnutí dema jsem rozhodl, že ban byl neoprávněně udělen. Ve zmiňované pasáži se opravdu nejedná o cheat (WH), spíš bych řekl, že je jednoduše slyšel.

Jako kompenzaci byl hráči přidělen gift kód na týdenní VIP a záznam byl vymazán z Banlistu.

Cheaty jakéhokoliv charakteru mají být automaticky za permanentní ban, o této situaci byl admin informován, za způsobené nedorozumění se omlouváme.

S pozdravem
Fastmancz

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní