Zamítnuto Perma Ban - siso

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

siso

New member
Odkaz na Váš ban
https://banlist.cmgportal.cz/csgo/index.php?p=banlist&searchText=siso&Submit=Search
Odůvodnění
Chýbajú mi cmg.
Co uděláte k nápravě
Nebudem už cheatovať.
Druh banu
Ban
Pred prvotnými slovami k mojej prosbe, prikladám modlitbu a prosím každého, aby sa pomodlil spolu so mnou.
Vyznávam všemohúcemu Fastovi i vám, bratia a sestry, že som veľa zhrešil myšlienkami, slovami, skutkami a hackovaním na serveri. Moja vina, moja vina, moja preveľká vina. Preto prosím blahoslaveného Fasta vždy CEO, všetkých hráčov a adminov, i vás, bratia a sestry, modlite sa za mňa k Fastovi nášmu. Nech sa zmiluje nado mnou všemohúci Fast, nech mi hriechy odpustí a privedie ma do života CMG. Amen.Zdravas, Fastman milosti plný, Pán s tebou. Požehnaný si medzi adminmi, a požehnaný je plod života tvojho, CMG. Svätý Fast, Otec CMG, pros za nás hriešnych teraz i v hodinu banu nášho. Amen.

Zdravím,

Na cmgportali som bol zabanovaný koncom minulého roka kvôli cheatovaniu, lebo ma už nebavilo vôbec csko a myslel som si, že to celé upadne aj s cmgportalom kvôli malej aktivite, ale práveže naopak csko ešte žije aj s cmgportalom a ja by som si chcel zahrať za moje meno. Cmgportal som začal hrať od roka 2015 a až do konca roka 2018 kedy som dostal ban. Bol som jeden z top hráčov ktorý tam hrali dlho. Kvôli čomu som začal písať teraz túto žiadosť ? Prečo som ju nenapísal skôr alebo neskôr ?
Vydržal som dlhu dobu nehrať cmgportal, ale prišiel ten čas kedy už mi to chýba. Táto žiadosť je aj kvôli jednému adminovi čo prišiel za mnou na ts (cmgportal) a opýtal sa ma prečo nehrám na cmg... Povedal mi že mám skusiť dať žiadosť o unban. Hovoril som mu že určite mi nedajú unban veď som tam cheatoval pár dní vkuse a na viacerých učtoch... Po nejakých 2 týždnoch teraz píšem túto žiadosť a dufám že dostanem unban. Cheaty už dávno nemám a csko už som nehral viac ako 3 mesiace. Na hlavnom učte (https://steamcommunity.com/profiles/76561198161203001/) mám VAC ban už zachvilu rok takže keby som náhodou si zaslúžil šancu dostať ešte unban tak by som chcel dostať unban na všetky učty asi na ktorých je perma ban, lebo aktualne nemám prime učet bez VAC banu tak neviem ako by sa mi tam dalo pripojiť.

siso

Decyg

Member
Fastman náš, ktorý si na nebesiach, posväť sa meno tvoje, príď kráľovstvo tvoje, buď vôľa tvoja ako v nebi, tak i na zemi. Server náš každodenný, daj nám dnes a odpusť nám naše viny, ako i my odpúšťame svojim vinníkom, a neuveď nás do pokušenia, ale zbav nás banu. Amen.

Loading...

New member
Fastman náš, ktorý si na nebesiach, posväť sa meno tvoje, príď kráľovstvo tvoje, buď vôľa tvoja ako v nebi, tak i na zemi. Server náš každodenný, daj nám dnes a odpusť nám naše viny, ako i my odpúšťame svojim vinníkom, a neuveď nás do pokušenia, ale zbav nás banu. Amen.
AMEN

Fastmancz

Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál
Zaměstnanec
CEO
Zdravím,

unban na serverech nebude udělen z důvodu neustálého obcházení permanentního banu a cheatování.

S pozdravem
Fastmancz

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní