Schváleno "bugovanie" mapy

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

ROKO 15 y.o.

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Jméno admina
Braindkey
Datum a čas incidentu
od 20 kola
Důkazy
demo
Demo
https://tv.cmgportal.cz/csgo/minigames/mg_Zetzui_Minigames_v3_26-09-2019_15-21-43.dem
Doporučení z Vaší strany
Nech trošku rozmyšla čo robi.
Co byste si přál / a jako kompenzace
Tresku a 3 rožky.
Prohřešek
Zneužívání bugu
Pekne popoludie . Pan support "buguje" mapu .
20 kolo
21 kolo
22 kolo
23 kolo
24 kolo
27 kolo
28 kolo
Nmw ako ty ale ja som od fasta dostal spravu,kde je napisane :Chovat se slušně tak, aby si šel ostatním příkladem. Asi si si to zabudol prečitať :) .

spaky-

Member
Pekne popoludie . Pan support "buguje" mapu .
20 kolo
21 kolo
22 kolo
23 kolo
24 kolo
27 kolo
28 kolo
Nmw ako ty ale ja som od fasta dostal spravu,kde je napisane :Chovat se slušně tak, aby si šel ostatním příkladem. Asi si si to zabudol prečitať :) .
očakávaj teraz od braindkeyho nejaku múdru slohovku

♥ honza ♥

New member
zdravim, moje jmeno je honza a nyni se vyjadrim k teto stiznosti na braindead key, demo jsem wachtnul cele, proto si myslim, ze muj respond nebude k zahozeni, vetsinu kol od te doby co prisel, se snazil znicit ty posledni bloky veze, aby se tam nikdo nemohl dostat, podle me to je docela levarna jelikoz tam nebyl zadnej dustojnik portalu, kterej by se tam vyslapoval, diky cus

edit: braindkeyho reakce na serveru: "ja jsem znicil obe kostky jen jednou, takze jindy se tam dalo dostat krome toho jednoho kola",
ja si klasicky dam na jb mfk a reknu, ze to bylo jen jednou OkayChampfast.png

Naposledy upravené:

Braindkey

Member
Ok takže na toto vlákno som ani nechcel odpisovať, lebo je podľa mňa somarina sa na toto vôbec vyjadrovať, keď si hocikto pozrie to Demo tých 7 kôl čo si hore vymenoval tak zistí že som zničil max jednu platformu za kolo či ako to nazvať a nikdy obi dve, takže vždy tam bola možnosť dostať sa rovnako náročnou trasou, takže sa tá trasa ani raz nejako nesťažila, lebo tá druhá bola rovnaká, ako tá prvá. A nič také čo Honza hore napísal som na servery nepovedal

S pozdarvom,
Braindkey.

ROKO 15 y.o.

Admin
Zaměstnanec
Ok takže na toto vlákno som ani nechcel odpisovať, lebo je podľa mňa somarina sa na toto vôbec vyjadrovať, keď si hocikto pozrie to Demo tých 7 kôl čo si hore vymenoval tak zistí že som zničil max jednu platformu za kolo či ako to nazvať a nikdy obi dve, takže vždy tam bola možnosť dostať sa rovnako náročnou trasou, takže sa tá trasa ani raz nejako nesťažila, lebo tá druhá bola rovnaká, ako tá prvá. A nič také čo Honza hore napísal som na servery nepovedal

S pozdarvom,
Braindkey.
No a čo ale aj tak si to robil umyselne a robil si si z toho srandu.

spaky-

Member
Hej jedno som zničil tie kolá a čo je na tom, nevidel som tam nič čo by spôsobilo nejaký problém, že by sa tam nedalo dostať alebo by zabilo iného hráč kvôli tomu,

S pozdravom,
Braindkey.
  1. Nebugovat mapy, nezneužívat chyby v mapách.
Takže tvoj argument je že si to robil 1-2 krat ? Jaaaaj tak to je pohode 1-2 krat sa nepočíta

Braindkey

Member
Dobre spaky, tak mi teda povedz ako som "zabugoval mapu/zneužil chybu" tým že som zničil jeden stupienok decoyon anedalo sa tam ísť cez jednu stranu, lebo akože po prvé nezneužil som to tak že by padol server/zničila sa celá mapa a nebola to kolo hratelné, po druhé prečo asi sa dajú iba tie blocky zničiť? Nemyslím si po prvé že to je chyba, ale že to tak má byť podľa map creatora, ináč by sa dali zničiť aj iné stupienky decoyom a nikdy som to neurobil tak že sa tam nedalo dostať, myslím si že ku tomtu sa už ďalej vyjadrovať,

S pozdravom,
Braindkey

spaky-

Member
Dobre spaky, tak mi teda povedz ako som "zabugoval mapu/zneužil chybu" tým že som zničil jeden stupienok decoyon anedalo sa tam ísť cez jednu stranu, lebo akože po prvé nezneužil som to tak že by padol server/zničila sa celá mapa a nebola to kolo hratelné, po druhé prečo asi sa dajú iba tie blocky zničiť? Nemyslím si po prvé že to je chyba, ale že to tak má byť podľa map creatora, ináč by sa dali zničiť aj iné stupienky decoyom a nikdy som to neurobil tak že sa tam nedalo dostať, myslím si že ku tomtu sa už ďalej vyjadrovať,

S pozdravom,
Braindkey
Je jedno ci si zničil jeden alebo dva stupienky .. bugoval si mapu úmyselne ? Bugoval tak čo riešiš.

ROKO 15 y.o.

Admin
Zaměstnanec

S pozdravom,
Braindkey
Ano ten čo postavil mapu chcel aby ju niekto "bugoval" ano kolko maš rokov 7 ?

ROKO 15 y.o.

Admin
Zaměstnanec
@ROKO 15 y.o. prosím ťa tiež si prečítaj celé a poriadne to čo som písal ďalujem :)

S pozdravom,
Braindkey.
ked ti fast napisal že ta prijal ako supporta to A-TEAMU tak tak si mal napisane Chovat se slušně tak, aby si šel ostatním příkladem tak potom akym ideš príkladom ked to robiš ked su tam ludia najde sa ešte jeden id**t ako ty a na tej mape sa nebude dať vybrat minihra lebo support ma dnes asi zlu naladu tak sa potrebuje rozveseliť aj som ti do chatu napisal že nerob to dam ťa na forum a ty si sa dalej smial ako debilek :)

spaky-

Member
ked ti fast napisal že ta prijal ako supporta to A-TEAMU tak tak si mal napisane Chovat se slušně tak, aby si šel ostatním příkladem tak potom akym ideš príkladom ked to robiš ked su tam ludia najde sa ešte jeden id**t ako ty a na tej mape sa nebude dať vybrat minihra lebo support ma dnes asi zlu naladu tak sa potrebuje rozveseliť aj som ti do chatu napisal že nerob to dam ťa na forum a ty si sa dalej smial ako debilek :)
BRAINDEADkey proste

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní