Schváleno CMG is my life ❤

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

spaky-

Member
Odkaz na Váš ban
https://banlist.cmgportal.cz/csgo/index.php?p=banlist
Odůvodnění
reklama
Co uděláte k nápravě
CMG is my life ❤
Druh banu
Ban
Dobre žiadam o unban lebo to je smiešne čo tu robíte .. Ban ste mi dali za to že som 1x možno 2x poslal ip na iný server ? robíte si srandu ? ved to bolo večer nikto tam nebol možno 3 ľudia : Ja , Maxo , nejaký random týpek .. a za toto mám permu ? :DD ved chapaču tu posielal linky na YT do chatu keď tam bolo 10-11 ľudí a toto neni reklama ? :D počítam s tým že dostanem unban keď tu dostalo unban veľa ľudí čo aj 3x posebe cheatovali a dostali unban .. a ešte jednu vec že vysvetlite mi že prečo chapaču može dávať linky na yt robiť reklamu , sparta môže púšťať hudbu do voicu a malé deti (bossin,Cvrky...) tam spamujú furt voice chat a nedostanú ani mute .. pekne chlapci 10/10 A-team :) a Asland čo je support a nepoužíva ani mic je pohodka celkom

ROKO 15 y.o.

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Asi tak . Sam som počul ako Sparta puštal songy na skytowerke a ked som sa ho opytal prečo ich pušta ta mi na to povedal že on už nechce byt admin. (bolo tam cca10 ludí) (PS: ked to poprieš tak si sereš do huby braško )

Karlik

Admin
Zaměstnanec
Spaky,
tak pokud jsem si všiml tak dnes sis stěžoval, na serveru proč jsi dostal GaG povidal jsi celkem dost hnusně s reakcemi vulgárně i na Fasta tak nechápu proč bys měl dostat Unban opravdu takhle chovat se na serveru není vhodné!
Poukazovat na to že někdo dělal bordel na serveru je sice takové dětinské ale co od toho je tu forko aby jsi mohl reportovat hráče který dělal bordel a né tak jak jsi to dělal ty když jsme byly na minigames.

Za mě un ban určitě ne

spaky-

Member
Spaky,
tak pokud jsem si všiml tak dnes sis stěžoval, na serveru proč jsi dostal GaG povidal jsi celkem dost hnusně s reakcemi vulgárně i na Fasta tak nechápu proč bys měl dostat Unban opravdu takhle chovat se na serveru není vhodné!
Poukazovat na to že někdo dělal bordel na serveru je sice takové dětinské ale co od toho je tu forko aby jsi mohl reportovat hráče který dělal bordel a né tak jak jsi to dělal ty když jsme byly na minigames.

Za mě un ban určitě ne
máš pravdu radšej dajte unban tomu kdo cheatuje :)

spaky-

Member
Spaky,

Za mě un ban určitě ne
a navyše som sa iba opýtal prečo mne dáte gag a bossinovy a cvrky ked spamuju voice a držia doslova celú mapu mikrofon tak nedáte mute ? tak čo to je za logiku že mne dáte hned a im nie ? zato že vtedy bol fastman na servery tak ste chceli byť poslušný admini a dali mi mute a gag .. ale ked tam fast neni tak sparta može puštat hudbu , chapaču robiť reklamu a deti spamovať voice ? zobuď sa prosím ťa

Karlik

Admin
Zaměstnanec
Za prvé jak jsem už psal, když někoho označuješ tak ho reportuj a nestěžuj si na serveru na to aby někdo dostal gag mute ban musí být důkaz nebo být chycen u porušení nemužeš dát ban někomu na slovo hráče!!!

Za druhé dostal jsi od Fásta 30 minutové mute co jsem viděl za to jak jsi tam na něj nadával.

Za třetí pokud jsi v tom i nadále pokračoval tak pak se nemůžeš divit.

spaky-

Member
Za prvé jak jsem už psal, když někoho označuješ tak ho reportuj a nestěžuj si na serveru na to aby někdo dostal gag mute ban musí být důkaz nebo být chycen u porušení nemužeš dát ban někomu na slovo hráče!!!

Za druhé dostal jsi od Fásta 30 minutové mute co jsem viděl za to jak jsi tam na něj nadával.

Za třetí pokud jsi v tom i nadále pokračoval tak pak se nemůžeš divit.
za prvé : ty si mimo ved keď je na servery majiteľ tak nebudem pisat na fórko
za druhé : ? úplne mimo ale nevadí aj takých vozí autobus
za tretie : to že som sa opýtal prečo ostatní nedostanú gag a ja hej tak to je pokračovanie ? jak povieš Český brat Karel ;)

Fastmancz

Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál
Zaměstnanec
CEO
Zdravím,

když jsem se připojil na server, tak jsem viděl, jak spamuješ chat, aby všichni hráči dali rtv, i přes to, že jsem tě upozorňoval, abys toho nechal. Do chatu jsi to napsal znova, dostal jsi proto zcela oprávnění gag. Po nějaké chvíli jsi začal hrubě nadávat a nedokázal jsi pochopit, že jsem viděl v dané chvíli právě tebe, kdo porušuje pravidla serveru, je úplně jedno, jestli v době mojí nepřítomnosti někdo porušoval pravidla, když nemám důkazy a neviděl jsem to či jiný admin/support (pozn. to by mohl tvrdit každý, že tenhle hráč porušoval pravidla, ale bez důkazů nenadělám nic, proto se tyto incidenty řeší na fóru, případně přes !report). Z těchto důvodů jsi dostal mute.

Pravidla mluví jasně.

Reklama – Permanentní ban.

Nezáleží na počtu hráčů, jde o to, že jsi to tam poslal. Co se týče YouTube, je povolené posílat linky na ony platformy jako je YouTube, Twitch, Instagram či jiné sociální sítě, pokud to nejsou vyloženě stránky zaměřené na jiné herní portály, takže pokud má někdo osobní Instagram či YouTube kanál, kde točí let's play např. z Minecraftu, může se o něj s hráči podělit, není to problém.

Jediný povolený odkaz je na YouTube, Twitch, Instagram a stránky CMG Portál. Odkazy na YouTube, Twitch, Instagram nesmí obsahovat propagaci jiného herního portálu. //30.07.2019 - 18:55

Nicméně tímto chováním, jakým jsi se prezentoval na serveru, tak nevím, jestli bys měl získat unban.

spaky-

Member
Zdravím,

když jsem se připojil na server, tak jsem viděl, jak spamuješ chat, aby všichni hráči dali rtv, i přes to, že jsem tě upozorňoval, abys toho nechal. Do chatu jsi to napsal znova, dostal jsi proto zcela oprávnění gag. Po nějaké chvíli jsi začal hrubě nadávat a nedokázal jsi pochopit, že jsem viděl v dané chvíli právě tebe, kdo porušuje pravidla serveru, je úplně jedno, jestli v době mojí nepřítomnosti někdo porušoval pravidla, když nemám důkazy a neviděl jsem to či jiný admin/support (pozn. to by mohl tvrdit každý, že tenhle hráč porušoval pravidla, ale bez důkazů nenadělám nic, proto se tyto incidenty řeší na fóru, případně přes !report). Z těchto důvodů jsi dostal mute.

Pravidla mluví jasně.

Reklama – Permanentní ban.

Nezáleží na počtu hráčů, jde o to, že jsi to tam poslal. Co se týče YouTube, je povolené posílat linky na ony platformy jako je YouTube, Twitch, Instagram či jiné sociální sítě, pokud to nejsou vyloženě stránky zaměřené na jiné herní portály, takže pokud má někdo osobní Instagram či YouTube kanál, kde točí let's play např. z Minecraftu, může se o něj s hráči podělit, není to problém.

Jediný povolený odkaz je na YouTube, Twitch, Instagram a stránky CMG Portál. Odkazy na YouTube, Twitch, Instagram nesmí obsahovat propagaci jiného herního portálu. //30.07.2019 - 18:55

Nicméně tímto chováním, jakým jsi se prezentoval na serveru, tak nevím, jestli bys měl získat unban.
Súhlasím ale teraz riešime permu ohladom toho že som poslal inú ip ten gag a mute suhlasím ale perma za to že tam boli 3 ludia ? vrátane nás 2 je nesmyselné podla mna lebo keby na deň ban nič nepoviem ale permu za toto ? vážne ? preto žiadam o zrušenie banu alebo skrátenie na deň

MatusImro

Když nemáš pět pohromadě, tak dostaneš ban :)
Zabanován
používam mic ale oke:D. a ked sa nič nedeje tak som ticho načo budem rozpravat

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
a navyše som sa iba opýtal prečo mne dáte gag a bossinovy a cvrky ked spamuju voice a držia doslova celú mapu mikrofon tak nedáte mute ? tak čo to je za logiku že mne dáte hned a im nie ? zato že vtedy bol fastman na servery tak ste chceli byť poslušný admini a dali mi mute a gag .. ale ked tam fast neni tak sparta može puštat hudbu , chapaču robiť reklamu a deti spamovať voice ? zobuď sa prosím ťa
nechapem nemaš dokazy ani nič a neviem prečo mňa tu rozoberate ?

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
Nechapem prečo tu rozoberate mňa aslanda chapačua... nič s tym nemá spoločne a ty roko ku tebe sa nebudem rozoberať počujem ťa raz za mesiac a to povieš Ez Katka a sam si ohovaral špakyho. Dovidenia

spaky-

Member
Nechapem prečo tu rozoberate mňa aslanda chapačua... nič s tym nemá spoločne a ty roko ku tebe sa nebudem rozoberať počujem ťa raz za mesiac a to povieš Ez Katka a sam si ohovaral špakyho. Dovidenia
hej to je tým že nechodis často na server tak nevieš že už rozprava ked sa niekto niečo pyta a ked mna ohovaral mi to je jedno každý ma svoj názor ja mu ho neberem

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní