Zamítnuto UNBAN

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

ELNY

New member
Odkaz na Váš ban
https://banlist.cmgportal.cz/csgo/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:86420119&advType=steamid&Submit
Odůvodnění
Nikdy v životě jsem nepoužíval žádné programy 3. stran ( WH ,AB a podobné )
Co uděláte k nápravě
Administrátoři by měli více sledovat lidi ve spectu a né jen tak na oko střílet Banama / Administrátoři se na mě klidně můžou zaměřit já rád dokážu , že nic nemám
Druh banu
Ban
Zdravím , byl jsem neprávem obviněn z používání programu 3. stran ( WH - wallhack )
chtěl bych se k tomu vyjádřit , nikdy jsem programy 3. stran nepoužíval a už tuplem né na serverech.
můj rank býval Supreme mám 2,2k hodin + nespočet na non-steam a smurfech
bohužel žádné demo jako důkaz nemám .

mám hodně hodin nahraných na MG servrech jako je váš , rebelions , twse , shakergaming a mapa jako je třeba SKYTOWER kde jsem byl obviněn mám nahranou i po slepu

kdyby bylo možné rád bych viděl demo " mého cheatování "

chtěl bych tímto příspěvkem požádat o UNBAN který mi byl neprávem dán.
Děkuji moc a přeji hezký nový rok .

uNrEal

Member
Nesuhlasim. Prometheus aj vsetci ostatní sme ho spectovali a mal jasne WH. Dokonca mu Prometheus dal ultimatum za to ze bol novy rok ze ked to teraz vypne tak mu neda ban, no pan ELNY nepocuval a stale pokracoval v jeho unlegit pozeraním sa cez stenu a prefirom.

czMario

New member
Je to sice hezké žádost o unban a nahlašování ale bez důkazů není schopné nic dosvědčit nebo vyvrátit. Pokud mu admin udělil ban a nejsou důkazy k vyvrácení tak hold mu ban zůstane.

Prometheus

New member
Bohužiaľ v tomto prípade dôkaz nemám. Snažím sa ukladať si záznamy všetkých banov no pri tomto ma to ani nenapadlo. Ako už písal uNrEal na serveri bolo dosť hráčov ktorý to tiež videli a bolo jasne že maš WH.

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní