Aj toto je spôsob ako zneuživať práva :)

♥ honza ♥

New member
zdravim, filip chapacu freezuje vic hracu, jako je braindkey, petr kejklas (konkretne minigames mapa awp_submarine - freeznul ho a kvuli tomu petra zabili protihraci), co jsem videl.. :) demo z niceho nemam, protoze mi filip prijde tak ztracenej, ze se mi to hledat, strihat nechce, kazdopadne jak napsal fast - Filip Chapaču je dobrý admin.

cusbus

edit: vim ze to sem nepatri, ale byl bych rad, kdyby admini (karlik) nerikali na serveru, ze mam vyhodit shield, kdyz je paintball, kdyz je to moje vip vyhoda, kterou jsem si zaplatil, to je neco jako by mi rekl irl (vyhod ksiltovku, kdyz sviti slunce) :(

-rep

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Jako pokud si to sám hráč nepřeje , aby dostal freeze , tak by ho neměl dostat. Mě to je v celkem jedno jestli mi dá filip freeze , jelikož to beru se srandou .

Filip Филип Chapaču

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Ufff zrejme som to bol ja alebo karlik pokiaľ viem na tej mame som ta freezol ja aj karlik ale myslím si ze keď som ta niekedy freezol tak si to bral zo srandy pokiaľ Nie tak prepáč. Bral som to tak ze vždy spolu posrandujeme takže keď som ta niekedy freezol bral som to iba ako srandu nebolo to myslene tak aby ta úmyselne chcel zabiť.

Horní