Schváleno Problem na MG serveru

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

slideW

New member
Můj problém se týká
Server (Jailbreak / Minigames / atd.) - Problém s mapou, nesprávně nakonfigurovaný server
Ahoj, pri pripojeni na MG server mi to napise "missing map, disconnecting", poradite mi?

MatusImro

Support
Zaměstnanec
Podpora
no najdi si v suboroch tú mapu a vymaž ju, myslim ze to pomoze ajked no neviem

slideW

New member
Ale v tom map packu neni mg_tower_minigame_floors2 , kvuli ktere jsem se nemohl pripojit na server

slideW

New member
Tam jsem ji taky nenasel, a ty si ty mapy musel stahovat, nebo se ti to stahlo automaticky?

Braindkey

Support
Zaměstnanec
Podpora
ono sa to automaticky stahuje, ked sa pripajas na novu mapu ktoru este nemas stiahnutu

Braindkey

Support
Zaměstnanec
Podpora
neviem, skus pockat a ak sa ti to este raz stane tak sem znova napis,
S pozdravom Braindkey.

slideW

New member
Pokusil jsem se pripojit na server, ale znovu mi to vyhodilo ten error, nejake napady, jak to fixnout?
//Zkousel jsem i overit integritu hry, ale to taky nepomohlo.

Naposledy upravené:

MatusImro

Support
Zaměstnanec
Podpora
pocuvaj aj mne to robi niekedy,proste musis pockat dokedy bude ina mapa:D nič ine neviem poradit

LeMar10

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Súbor tej mapy by mal by v suboroch csgo vymaž ho a skus sa napojiť na server znovu

_czMario_

Admin
Zaměstnanec
Súbor tej mapy by mal by v suboroch csgo vymaž ho a skus sa napojiť na server znovu
Souhlasím,
Určitě tohle zkus... mělo by to pomoct. Jestli to nepomůže, dej vědět přímo mně a já to zkusím vyřešit.
Přeji pěkný den,

s pozdravem
czMaeio

slideW

New member
@czMario Ahoj, v souborech hry jsem nenasel ani jednu mapu, ktera by se hrala na vasem mg serveru. Zajimave ale je, ze na jinych mg serverech mi mapy, ktere se hrajou i na vasem serveru, normalne funguji... Rekl bych, ze problem je pri pripojovani, vubec tam nevidim, ze by se stahovala mapa, misto toho se tam stahujou modely apod.

_czMario_

Admin
Zaměstnanec
Prozatím vyřešeno s tím, že si hráč musel stáhnout CMG map pack. Kdyby byl stále problém, založte nové vlákno,

s pozdravem
czMario

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní