Schváleno Problem na MG serveru

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

slideW

New member
Můj problém se týká
Server (Jailbreak / Minigames / atd.) - Problém s mapou, nesprávně nakonfigurovaný server
Ahoj, pri pripojeni na MG server mi to napise "missing map, disconnecting", poradite mi?

MatusImro

Když nemáš pět pohromadě, tak dostaneš ban :)
Zabanován
no najdi si v suboroch tú mapu a vymaž ju, myslim ze to pomoze ajked no neviem

slideW

New member
Ale v tom map packu neni mg_tower_minigame_floors2 , kvuli ktere jsem se nemohl pripojit na server

slideW

New member
Tam jsem ji taky nenasel, a ty si ty mapy musel stahovat, nebo se ti to stahlo automaticky?

slideW

New member
Pokusil jsem se pripojit na server, ale znovu mi to vyhodilo ten error, nejake napady, jak to fixnout?
//Zkousel jsem i overit integritu hry, ale to taky nepomohlo.

Naposledy upravené:

MatusImro

Když nemáš pět pohromadě, tak dostaneš ban :)
Zabanován
pocuvaj aj mne to robi niekedy,proste musis pockat dokedy bude ina mapa:D nič ine neviem poradit

_czMario_

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Súbor tej mapy by mal by v suboroch csgo vymaž ho a skus sa napojiť na server znovu
Souhlasím,
Určitě tohle zkus... mělo by to pomoct. Jestli to nepomůže, dej vědět přímo mně a já to zkusím vyřešit.
Přeji pěkný den,

s pozdravem
czMaeio

slideW

New member
@czMario Ahoj, v souborech hry jsem nenasel ani jednu mapu, ktera by se hrala na vasem mg serveru. Zajimave ale je, ze na jinych mg serverech mi mapy, ktere se hrajou i na vasem serveru, normalne funguji... Rekl bych, ze problem je pri pripojovani, vubec tam nevidim, ze by se stahovala mapa, misto toho se tam stahujou modely apod.

_czMario_

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Prozatím vyřešeno s tím, že si hráč musel stáhnout CMG map pack. Kdyby byl stále problém, založte nové vlákno,

s pozdravem
czMario

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní