Zamítnuto supr cupr zadustka

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

♥ honza ♥

New member
S podmínkami pro přijetí
souhlasím
Jedná se o server
Jailbreak
Váš věk
16
Jaké máte zkušenosti s adminováním
Vyznám se kompletně v SM/MM správě
Něco o mně: Na servery chodím často a hraju tu hodně dlouho no, s lidma na serveru bych si dovolil říct, že si rozumím a vycházím s nima dobře, rozhodl jsem se podat přihlášku na supporta, protože na serveru je hodně problémových lidí a dělají různé nekalosti, které se mi nelíbí, a tomu bych chtěl zabránit.

Děkuji a přeji hezký zbytek dne.
S pozdravem, HONZA.

spaky-

Member
Něco o mně: Na servery chodím často a hraju tu hodně dlouho no, s lidma na serveru bych si dovolil říct, že si rozumím a vycházím s nima dobře, rozhodl jsem se podat přihlášku na supporta, protože na serveru je hodně problémových lidí a dělají různé nekalosti, které se mi nelíbí, a tomu bych chtěl zabránit.

Děkuji a přeji hezký zbytek dne.
S pozdravem, HONZA.
jediné z toho čo je pravda je že tu hráš dlhú dobu ale s ludmi dobre nevychádzaš, ani niesi moc aktívny a to že nadávaš ludom si zabudol pridať ...

LeMar10

Member
Honza keď bol admin tak toxicky nebol a preto si myslím, že ani nebude a staral so o ten poriadok na servery, takže určite ano

spaky-

Member
Honza keď bol admin tak toxicky nebol a preto si myslím, že ani nebude a staral so o ten poriadok na servery, takže určite ano
to súhlasím len teraz keď ho vidíš na servery tak tam zdržoval mapy aby neskončili aj keď bolo rtv , nadáva hráčom , a trollí to ale aj tak ho dáte za supporta takže to je vo výsledku jedno čo tu píšem ..

FLICKER

Member
to súhlasím len teraz keď ho vidíš na servery tak tam zdržoval mapy aby neskončili aj keď bolo rtv , nadáva hráčom , a trollí to ale aj tak ho dáte za supporta takže to je vo výsledku jedno čo tu píšem ..
S tebou som kompet nehral ale dajme tomu xd, ja toxic som to otvorene povedať môžem lebo to každý vie, ale ked ste hrali popflash tak typek z tvojho týmu zabil že ani jedna tvoja veta nebola netoxicka 😂

spaky-

Member
S tebou som kompet nehral ale dajme tomu xd, ja toxic som to otvorene povedať môžem lebo to každý vie, ale ked ste hrali popflash tak typek z tvojho týmu zabil že ani jedna tvoja veta nebola netoxicka
Hral si so mnou kompet a furt si rozprával aj ked si zomrel a popflash je popflash tebe by nebolo zle keby niekto da full buy ked vsetci isli full eco ?

♥ honza ♥

New member
cc, se mě snažíš jen zhejtit nebo jak? :D když reportuju lidi za zdržování mapy, tak to asi nebudu dělat sám, ne? to že někdy zanadávám nepopírám, nikdo není andílek, ale to, co tu píšeš, tak to vypadá jako bys mě chtěl čistě jenom poškodit :D můj názor :D

spaky-

Member
cc, se mě snažíš jen zhejtit nebo jak? když reportuju lidi za zdržování mapy, tak to asi nebudu dělat sám, ne? to že někdy zanadávám nepopírám, nikdo není andílek, ale to, co tu píšeš, tak to vypadá jako bys mě chtěl čistě jenom poškodit můj názor
Ja som sa už vyjadril je na fastmanovi jak to zhodnotí podla mňa len nepatrí do Admin Teamu ten ktorý nadáva ľuďom na servery , trolluje mapy , zdržuje coursy .. veď si pozrite demá alebo sa spýtajte Turna , roka , a ostatných.

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
cc, se mě snažíš jen zhejtit nebo jak? když reportuju lidi za zdržování mapy, tak to asi nebudu dělat sám, ne? to že někdy zanadávám nepopírám, nikdo není andílek, ale to, co tu píšeš, tak to vypadá jako bys mě chtěl čistě jenom poškodit můj názor
A skade vie že reportujes ? :)

Karlik

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Ahoj Honzo,
Co k tobě, já si myslím že někdo tu mluví pravdu, a někdo i chválí, osobně vím že rád provokuješ, a tak nevím zda je vhodné ti opět svěřit práva, nemyslím to nějak špatně ale jedná se o to že to co vím tak aby to tak opět nedopadlo jak si myslím toto rozhodnutí nechám na Fastovi.
S pozdravme
Karlík

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní