Schváleno Unban

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

-rep

Member
Odkaz na Váš ban
https://banlist.cmgportal.cz/csgo/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:455353693&advType=steamid&Submit
Odůvodnění
Nepoužíval jsem cheaty(hacky)
Co uděláte k nápravě
Když tak že by si ne mě admini dávali větší pozor
Druh banu
Ban
Údajně jsem měl hacky přesněji wallhack. Nikdy jsem hacky nepoužíval jelikož mi to přišlo zbytečné a ještě ke všemu na serverech. V čase 30sec jsem prej předmířil na týpka přes zed na mostě ale byla to jenom náhoda která se stává i v normálním kompetu . Kdyby člověk usoudil že by člověk měl wh jenom podle jednoho divného momentu tak by polovina hráčů csgo by mělo ow ban .Bohužel se náhody stávají ale každý myslí jinak takže někteří řeknou že mám wh a někteří řeknou že ho nemám .

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Zdravím
Môžem povedať tak že petr nepoužíval žiadne cheaty ani nemal by dôvod cheaty použivaju iba ty čo nevedia hravať tak sa musia zlepšiť v tej hre čiže použivaju cheaty ale petr neni tento prípad. Na tejto mape skytower veľa ludi tak predmieravaju aj ja a keby sa davali tak perma bany tak je minimalne polka serveru zabanovana. Stalo sa aj to že dajaký hráč zabil cez tu stenu bola to iba náhoda. Tak rád by som aby dostal unban Petr Kejklas lebo není to fér veľa hračov čo hraju na MiniGames cheatuju a admini ich neriešia to je moje slovo ako sa zachová AT tak to neviem.
S pozdravom SPARTA

ADM

Active member
Ahoj

Sparta napsal téměř to co jsem chtěl já, Petr nemá zapotřebí cheatovat vždyť to je rekordman ve spoustě mapách na MG na kterých strávil dost času. Pokazit si to kvůli cheatům? Nevěřim že Petr něco má, náhoda je blbec mně se stalo taky v competu že jsem předmiřoval na typka přes stěny. Napsal jsem i Petrovi ať mi na rovinu řekne jestli něco má, řekl že ne a já mu celkem věřím. Dal bych mu unban a chvilku dohlížel na Petra, thats all <3

Fastmancz

Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál
Zaměstnanec
CEO
Zdravím,

unban byl udělen s tím, že bude hráč monitorován admin týmem.

S pozdravem
Fastmancz

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní