Schváleno unban 2

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

-rep

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Jako sry , ale když někdo používá programy (hacky) , který hráče dělají op a má výhodu nad ostatníma , tak mi to přijde nefér. A když někdo dá bhop a ty pak nabereš speed rychleji jak ostatní aniž bys proto něco udělal, tak to máš prostě výhodu nad jinýma hráčema , tím pádem jsou hráči v nevýhodě . A autostrafe se považuje za program který tě zvýhodňuje nad jinýma hráčema což je v pravidlech zakázané používat i přes to že je tam autobhop , tak stejně tu rychlost nabereš rychleji a tím pádem máš větší šanci vyhrát . A to že máš nahráno x hodin , tak to neznamená , že umíš udělat dobře strafe. Jen můj názor .

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Jako sry , ale když někdo používá programy (hacky) , který hráče dělají op a má výhodu nad ostatníma , tak mi to přijde nefér. A když někdo dá bhop a ty pak nabereš speed rychleji jak ostatní aniž bys proto něco udělal, tak to máš prostě výhodu nad jinýma hráčema , tím pádem jsou hráči v nevýhodě . A autostrafe se považuje za program který tě zvýhodňuje nad jinýma hráčema což je v pravidlech zakázané používat i přes to že je tam autobhop , tak stejně tu rychlost nabereš rychleji a tím pádem máš větší šanci vyhrát . A to že máš nahráno x hodin , tak to neznamená , že umíš udělat dobře strafe. Jen můj názor .
Čistá pravda , tak si to vezmeme tak isto to robil Zuhn ktorý už dostal Ban a mal cez 7k+ nahrané hodiny kľudne aj viac

Fastmancz

Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál
Zaměstnanec
CEO
Pokusím se pro GOTV dema vytvořit nástroj, který by ukazoval veškeré informace o hráči (neznamená IP adresu či jiná soukromá data), tj. např. speed hráče, pozice hráče atp., prakticky vše co spustíte v consoli (cl_showpos), tak se pokusím převést do dema, je jasné, že na stará dema by to nefungovalo, ale mohl by to být výborný nástroj do budoucna.

Fastmancz

Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál
Zaměstnanec
CEO
Já jsem toho názoru, že se autostraf blbě dokazuje, a proto je to pro mě zcela irelevantní, pokud nevidím jasně a zřetelně čísla, která by to dokazovala, takhle se můžeme dohadovat a spekulovat nad tím, zda se skutečně onen dotyčný zrychlil či nikoliv.

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní