Schváleno unban 2

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

-rep

Support
Zaměstnanec
Podpora
Jako sry , ale když někdo používá programy (hacky) , který hráče dělají op a má výhodu nad ostatníma , tak mi to přijde nefér. A když někdo dá bhop a ty pak nabereš speed rychleji jak ostatní aniž bys proto něco udělal, tak to máš prostě výhodu nad jinýma hráčema , tím pádem jsou hráči v nevýhodě . A autostrafe se považuje za program který tě zvýhodňuje nad jinýma hráčema což je v pravidlech zakázané používat i přes to že je tam autobhop , tak stejně tu rychlost nabereš rychleji a tím pádem máš větší šanci vyhrát . A to že máš nahráno x hodin , tak to neznamená , že umíš udělat dobře strafe. Jen můj názor .

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Jako sry , ale když někdo používá programy (hacky) , který hráče dělají op a má výhodu nad ostatníma , tak mi to přijde nefér. A když někdo dá bhop a ty pak nabereš speed rychleji jak ostatní aniž bys proto něco udělal, tak to máš prostě výhodu nad jinýma hráčema , tím pádem jsou hráči v nevýhodě . A autostrafe se považuje za program který tě zvýhodňuje nad jinýma hráčema což je v pravidlech zakázané používat i přes to že je tam autobhop , tak stejně tu rychlost nabereš rychleji a tím pádem máš větší šanci vyhrát . A to že máš nahráno x hodin , tak to neznamená , že umíš udělat dobře strafe. Jen můj názor .
Čistá pravda , tak si to vezmeme tak isto to robil Zuhn ktorý už dostal Ban a mal cez 7k+ nahrané hodiny kľudne aj viac

Fastmancz

Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál
Zaměstnanec
CEO
Pokusím se pro GOTV dema vytvořit nástroj, který by ukazoval veškeré informace o hráči (neznamená IP adresu či jiná soukromá data), tj. např. speed hráče, pozice hráče atp., prakticky vše co spustíte v consoli (cl_showpos), tak se pokusím převést do dema, je jasné, že na stará dema by to nefungovalo, ale mohl by to být výborný nástroj do budoucna.

kira1

Support
Zaměstnanec
Podpora
Hm, celkem irrelevantní, protože jsem ještě pořád neviděl jediný důkaz o autostrafu.

Fastmancz

Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál
Zaměstnanec
CEO
Já jsem toho názoru, že se autostraf blbě dokazuje, a proto je to pro mě zcela irelevantní, pokud nevidím jasně a zřetelně čísla, která by to dokazovala, takhle se můžeme dohadovat a spekulovat nad tím, zda se skutečně onen dotyčný zrychlil či nikoliv.

kira1

Support
Zaměstnanec
Podpora
Proč sem pleteš antiflash? Už nevíš co na mě vytáhnout nebo co? :ROFLMAO:

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní