Schváleno unban 2

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

kira1

Support
Zaměstnanec
Podpora
Odkaz na Váš ban
https://banlist.cmgportal.cz/csgo/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:218165898&advType=steamid&Submit
Odůvodnění
Necheatoval jsem (strafe hack)
Co uděláte k nápravě
Ať si mě pan Sparta hlídá jak dlouho chce.
Druh banu
Ban
Takže, užíval jsem si běžný den na minigames serveru (po 2 týdnech bez pc) a měl jsem cca 40/5 když přišel sparta, protože někdo pořád dával bhop a longjump (tím chci říct, že většina killů byla pouze z těch miniher). Už jednou jsme tohle řešili, tu celou hloupost okolo autostrafu. Nevím kolikrát to ještě mám vysvětlovat, ale nemám důvod cheatovat na komunitních serverech po 6-7k hodinách (několik stovek ne-li tisíců hodin mám nahraných na hns a course serverech). Hraju tu hru už nějakou dobu (since 2014) a ještě nikdy se mi nestalo, že bych dostal několikrát ban na jakémkoliv portálu. Nevím co sparta proti mě z ničeho nic má, ale myslel jsem, že spolu žádné spory nemáme, očividně jsem se mýlil. Prosil bych o vyjádření admina, který mě zabanoval.

Hezký zbytek dne,
kira

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Takže, užíval jsem si běžný den na minigames serveru (po 2 týdnech bez pc) a měl jsem cca 40/5 když přišel sparta, protože někdo pořád dával bhop a longjump (tím chci říct, že většina killů byla pouze z těch miniher). Už jednou jsme tohle řešili, tu celou hloupost okolo autostrafu. Nevím kolikrát to ještě mám vysvětlovat, ale nemám důvod cheatovat na komunitních serverech po 6-7k hodinách (několik stovek ne-li tisíců hodin mám nahraných na hns a course serverech). Hraju tu hru už nějakou dobu (since 2014) a ještě nikdy se mi nestalo, že bych dostal několikrát ban na jakémkoliv portálu. Nevím co sparta proti mě z ničeho nic má, ale myslel jsem, že spolu žádné spory nemáme, očividně jsem se mýlil. Prosil bych o vyjádření admina, který mě zabanoval.

Hezký zbytek dne,
kira
Pán Kira
Od začiatku som ťa sledoval keď si bol na servery stále som išiel do Spectator módu a pozeral sa na teba aký máš dobrý aim 70/8 na skytower tak som chcel zistiť aký máš aim, ale asi nič z toho aj tá skupina je kúsok dobrá že arcastic.chica‎ : Bhop scripts and wallhack, everything's there. Nemám čo ku tomu povedať 80+ hs rating.
S pozdravom SPARTA

xaizone

New member
Pán Kira
Od začiatku som ťa sledoval keď si bol na servery stále som išiel do Spectator módu a pozeral sa na teba aký máš dobrý aim 70/8 na skytower tak som chcel zistiť aký máš aim, ale asi nič z toho aj tá skupina je kúsok dobrá že arcastic.chica‎ : Bhop scripts and wallhack, everything's there. Nemám čo ku tomu povedať 80+ hs rating.
S pozdravom SPARTA
co to je jako za argument? prober se prosim, ukaz real proof v demu

kira1

Support
Zaměstnanec
Podpora
To jako někdo nemůže být lepší než ty? Nechápu o co ti jde.

kira1

Support
Zaměstnanec
Podpora
A vůbec jsem nepochopil co jsi chtěl říct tímto: "arcastic.chica‎ : Bhop scripts and wallhack, everything's there."

kira1

Support
Zaměstnanec
Podpora
Nekomentuješ, protože nedokážeš obhájit důvod mého banu, chápu.

kira1

Support
Zaměstnanec
Podpora
Asi si počkám na vyjádření někoho kdo je více inteligentní a dokáže prosadit svůj názor.

_czMario_

Admin
Zaměstnanec
Jestliže není dostupné demo. Tak nic neusvědčíš ani nevyvrátíš. V takovém případě ti ban zůstane.
S pozdravem
czMario

ROKO 15 y.o.

Support
Zaměstnanec
Podpora
OMG ! Kira je šef a to že mal 75/14 dokazuje že je dobrý a ostatý sú horší ako on. Proste deagle a scout sú jeho zbrane on to s nimi vie. 80 hs rating ?? noa ked to vieš hrat tak to na mg neni problem dať ked tam chodia aj silveri .
S pozdravom ROKO (GLOBAL) .

LeMar10

Admin
Zaměstnanec
Keď sem nepošleš demo tak nemožeš dokázať že si mal cheaty alebo nemal.

spaky-

Support
Zaměstnanec
Podpora
kira má 6-7 tisic hodín je to globál tak čo tu riešite jeho 70 killov a 80% hs na silveroch čo nevedia ani jak sa to hrá prečo by mal cheatovať ako za to že je v hentej skupine ? sparta vážne :DDD jako haluz je že sparta príde raz za čas na ten server a už by chcel dávať bany pritom keď on púštal hudbu a trolloval že už nechce byť adminom to je samozrejme ok ... a to video čo poslal fastman za to že jeden ked cheatuje tak musia mať aj ostatný v skupine hacky ... a ževraj sparta niečo splietal že má strafe hack :DD má 6k hodín čudné že ešte nedostal ban 🤔

Fastmancz

Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál
Zaměstnanec
CEO
kira má 6-7 tisic hodín je to globál tak čo tu riešite jeho 70 killov a 80% hs na silveroch čo nevedia ani jak sa to hrá prečo by mal cheatovať ako za to že je v hentej skupine ? sparta vážne :DDD jako haluz je že sparta príde raz za čas na ten server a už by chcel dávať bany pritom keď on púštal hudbu a trolloval že už nechce byť adminom to je samozrejme ok ... a to video čo poslal fastman za to že jeden ked cheatuje tak musia mať aj ostatný v skupine hacky ... a ževraj sparta niečo splietal že má strafe hack :DD má 6k hodín čudné že ešte nedostal ban 🤔
Uznávám. Odbanováno.

*Jenom poznamenám, že na auto-bunnyhop serveru nemůžete banovat za autostrafe, jak dobře poznamenal Rowdy (díky).

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní