Zamítnuto Bezdôvodný ban

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

Fastmancz

Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál
Zaměstnanec
CEO
Neuzavřel jsem to, stále čekám na další reakce.

LeMar10

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Vyjadrenie :
Alfik : "Berieme to jak srandu". Nepovedal by som. Stále s tým otravuješ, minule si dostal ban, teraz nesieš následky.
Narážky :
10iq/retard : Bolo povedané v tom zmysle, že musíš byť retard aby si nepochopil, že tá skupino je cielená proti mne.
nemaš vajca : Bolo povedané v tom zmysle, že stále hovoríš ako si chceš dať tu skupinu a ja som ti povedal, že na to nemáš vajca, že máš iba veľké reči.
Všetko čo povedal Turn, NessTea, Prometheus, Fastman : Inteligentné odpovede
Sparta : K tebe ti nepoviem asi nič viac iba, že si poskok, ktorý netuší o čo tu ide nebol si pri tom ale šprtáš nos do vecí, o ktorých nič nevieš.

Alf0

New member
Vyjadrenie :
Alfik : "Berieme to jak srandu". Nepovedal by som. Stále s tým otravuješ, minule si dostal ban, teraz nesieš následky.
Narážky :
10iq/retard : Bolo povedané v tom zmysle, že musíš byť retard aby si nepochopil, že tá skupino je cielená proti mne.
nemaš vajca : Bolo povedané v tom zmysle, že stále hovoríš ako si chceš dať tu skupinu a ja som ti povedal, že na to nemáš vajca, že máš iba veľké reči.
Sparta : K tebe ti nepoviem asi nič viac iba, že si poskok, ktorý netuší o čo tu ide nebol si pri tom ale šprtáš nos do vecí, o ktorých nič nevieš.
Ako ťa stále môžem otravovať, ak sa to stalo iba dvakrát a to v tedy, keď si mi dal ban na 1 deň a teraz. Skoro nikdy niesi na servery aspoň ťa tam nevídam. Prečo by mal byť sparta otrok, keď sa on sám ponukol že to dá na fórum. A ku tomu, že nemám vajcia, tak videl si, že mám a dokázal som, že nemám iba silné reči, ako si písal a ty si mi dal ban, keď si ma vyprovokoval k tomu aby som si ju dal.

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
Aj tak už vieme ako to skončí nič sa nestane
A to, že sa Sparta sám ponúkol, to sa volá, že kamarát.
Asi tak keď mal Petr alebo dakto inši problém s dakym nikto sa mi nešiel vyplakať ale ja som išiel za ním sa spýtať čo sa stalo a tak keby dačo

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
Vyjadrenie :
Narážky :
Haha zajebal si že poskok vieš čo je poskok keby že som hráč a stále chodím za adminom asi tak 😂😂😂

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
Alfík nemá to cenu riešiť lebo Fastmancz písal Lemarovi aby sa tam vyjadril a ževraj sa nad tým smejú takže tak toto bolo moje posledný príspevok na tomto servery 😘

Alf0

New member
No dobre ja už končím, ak sa takto nadržuje adminom, tak to nemá cenu riešiť. A ak hovorí sparta pravdu o tom, že sa s toho smejú namiesto toho aby vyriešili, tak to je smutné.

S pozdravom o týždeň
-Alfik

kira1

New member
Možná kdyby jsi byl dostatečně inteligentní a nenechal se vyprovokovat, tak se tady nikomu "nenadržuje".

-kira

ADM

Active member
Hodně pravidel není pravda například pravidlo pro admina: Pokud tě nemá rádá komunita, nebo tě neuznává za právoplatného nositele titulu ADMIN budeš vyhozen.
Toto fakeové pravidlo pro adminy se mi potvrdilo po stížnosti na Majstera.

Nějaké admin random body:
a) Admin nemá co kurva provokovat jakkoliv hráče i když to jsou jakykoliv vypatlanci.
b) Admin by jsi neměl myslet že je něco víc jak obyčejný hráč.
c) Admin by se neměl nechat jen, tak lehce vyprovokovat samozřejmě co je přes čáru je přes čáru, ale pokud se tam doprdele s nim hádáš a ještě ho k tomu nabádáš a pak mu dáš tyvole BAN JE HORŠÍ JAK KDYŽ SI NĚKDO DÁ SKUPINU "LAMAR11JEK****"
d) Nejdřív se tu pláče jak moc už tě sere s tím že tě provokuje (nevim jak to je doopravdy) a pak se mu ujebáváš na to co napsal na forum? hezky
e) Jelikož víme že nikdy nebyl admin na stížnost na forum vyhozen takže to nemá cenu už řešit dál
f) Narážky -10iq, retard atd.. Myslíš že ti někdo sakra čte mysl a ví v jakém smyslu to myslíš? To stejné tvůj případ kdy jsi ze srandy řekl to s tim že 11t na 4ct je nepoměr. Uvědomuješ si že tam hrajou občas aj nový normální hráči kteří si z tebe berou příklad a ne Taryho fanoušci?

CMG RANDOM BODY
a) Dost kvalitních hráčů odchází kvůli adminům což určitě víte jeden příklad byl hráč MAN, nebo dokonce i JÁ poté co jsem nebyl admin, tak jsem věděl že ATEAM složený z lidí který nemá rádo 70% serveru, tak to nemá cenu vůbec hrát
b) Mělo by se myslet i na to koho chcete vzít jako admina byl nábor a přihlásili se tam LEGENDARY ADMINI (Hyhphurga, Meow, Boys, Ghost, Lazoss atd..), kteří by serveru pomohli jak prase každej je chtěl KAŽDEJ a psali že by byli aktivní což jim každý věřil (bavil jsem se o tom s nima a mysleli to vážně) chápu nevidíte u nich aktivitu za poslední dobu meh co si budeme i já jsem dostal admina po týdnu.
c) Toto odkazuje na BOD B zkusil bych udělat lepší, silnější a účinnější nábory ne že borec písne na forum když tam hraje 24/7 kvůli skinům, vy ho vezmete a díky tomu že si otevře CHROM s pravidlama bude admin... (Toto není cílené na žádného admina)
d) Proč se nedávají průběžné "ankety" na adminy stačilo by napsat někam na forum například: DECYG ANKETA kde by lidi napsali svůj názor na něho a pokud by bylo hodně negativních názorů šel by pryč. Tady platí že Kvalita je lepší jak Kvantita (Lepší admin který tam příjde 3x za týden a srovná to tam kvalitně že nejsou problemy, než admin co tam je den co den a jsou s nim problemy, ale nevyhodí se kvůli obří aktivitě)

DÍK TO VŠE ZATIM ASI XD

Na toto je nejlepší neodpovídat dále jen se nad tím zamyslet díky.

Jelikož nějak, tak pomáhám na chodu serveru na jiné hře, tak jsem se setkal s takovýmto přístupem adminů atd.. Fakt je lepší vzít někoho kvalitního než nějakého admina co tam je sice 24/7, ale jsou na něj stížnosti a moc lidí ho nemá v oblibě.

Naposledy upravené:

Hiphurra

New member
TIETO ,,PRESTRELKY,, MA BAVIA

Musím sa k tomu vyjadriť aj ja, lebo mi to nedá, pretože viem o akú skupinu sa jedná, pretože som bol jeden zo zakladateľov tej skupiny ,,Lamar,, či ako to je.
Alfík : Osobne sa vyjadrím tak, že skupina ,,Lamar,, je smerovaná práve na Lemara, je to úplne jedno, že ho nemáš rád, ale nedávaj si tú skupinu keď to Lemar nechce aby to tam niekto mal, pretože tá skupina je 150 rokov stará a už sa to tu riešilo pred 200 rokmi (Áno viem už nie sme najmladší, sme starí kok**i). Máš v niečom pravdu aj ty, ale tebe by sa tiež nepáčilo kebyže tam je Alfíkje***** napríklad. Neber to ako urážku, ale dávaj si radšej pozor na toto, lebo ja som napríklad tiež dostal ban za toto a nie krátky + mi odobrali Reporta. Nabudúce sa nesmieš nachytať takto, lebo si myslím, že dostaneš horší trest ako je tento.
Sparta : Je veľmi pekné od teba, že si ho zastávaš a myslím si, že je málo adminov ktorý by toto spravili. Sparta je jeden z mála adminov ktorý vie ako adminovať, preto si myslím, že Sparta je podľa môjho názoru jeden z tých lepších adminov ktorí sú na CMG (Proti ostatným nič nemám, pretože ja som bol nula v adminovaní to si priznám, ja som si len tak plával na dne).
Turn : NAJRADŠEJ BY SOM TI TAKÚ PLESKOL, ŽE BY SI... ALE NIE MÁM ŤA RÁD ♡♡
Lemar : Lemar, podľa mňa, to čo si spravil nebolo moc dobré (zaslúžil si to), ale vyprovokoval si ho k tomu, nemôžeš vedieť ako to bere ten druhý človek, nevieš čo môže spraviť ten človek. Preto si myslím, že ten ban bol moc prehnaný (Áno, hovoril som vyššie, že by mohol dostať horší trest ako je tento, ale nie za účelom toho, že si ho k tomu vyprovokoval.
ADM : JA SOM NENÍ JEDEN Z TÝCH LEGENDARY ADMINOV????????????????????????????????? HEHE I LOVE YOU

Zhrniem to tak, že mal by byť podľa môjho názoru udelený UNBAN hráčovi Alfík, ale už si nesmie dať skupinu ,,Lamar,,
Lemarovi by mali byť ponechané práva
A mne kurva by si mohol Fast vrátiť tých 100 000 stammov, ešte ma to neprešlo, lebo to je 100 000 chápeš? Ne, srandujem

BUĎTE NA SEBA DOBRÝ
PS: CHCEM TU MAŤ ASPOŇ 12 000 LAJKOV, INAK TI NEPOŠLEM MOJE NAHÉ VIDEO, TO MI KURVA VER, ŽE TO CHCEŠ VIDIEŤ

S pozdravom Legendary Admin + Global + Jebek HEHEHEHE

ADM

Active member

Musím sa k tomu vyjadriť aj ja, lebo mi to nedá, pretože viem o akú skupinu sa jedná, pretože som bol jeden zo zakladateľov tej skupiny ,,Lamar,, či ako to je.
Alfík : Osobne sa vyjadrím tak, že skupina ,,Lamar,, je smerovaná práve na Lemara, je to úplne jedno, že ho nemáš rád, ale nedávaj si tú skupinu keď to Lemar nechce aby to tam niekto mal, pretože tá skupina je 150 rokov stará a už sa to tu riešilo pred 200 rokmi (Áno viem už nie sme najmladší, sme starí kok**i). Máš v niečom pravdu aj ty, ale tebe by sa tiež nepáčilo kebyže tam je Alfíkje***** napríklad. Neber to ako urážku, ale dávaj si radšej pozor na toto, lebo ja som napríklad tiež dostal ban za toto a nie krátky + mi odobrali Reporta. Nabudúce sa nesmieš nachytať takto, lebo si myslím, že dostaneš horší trest ako je tento.
Sparta : Je veľmi pekné od teba, že si ho zastávaš a myslím si, že je málo adminov ktorý by toto spravili. Sparta je jeden z mála adminov ktorý vie ako adminovať, preto si myslím, že Sparta je podľa môjho názoru jeden z tých lepších adminov ktorí sú na CMG (Proti ostatným nič nemám, pretože ja som bol nula v adminovaní to si priznám, ja som si len tak plával na dne).
Lemar : Lemar, podľa mňa, to čo si spravil nebolo moc dobré (zaslúžil si to), ale vyprovokoval si ho k tomu, nemôžeš vedieť ako to bere ten druhý človek, nevieš čo môže spraviť ten človek. Preto si myslím, že ten ban bol moc prehnaný (Áno, hovoril som vyššie, že by mohol dostať horší trest ako je tento, ale nie za účelom toho, že si ho k tomu vyprovokoval.
ADM : JA SOM NENÍ JEDEN Z TÝCH LEGENDARY ADMINOV????????????????????????????????? HEHE I LOVE YOU

Zhrniem to tak, že mal by byť podľa môjho názoru udelený UNBAN hráčovi Alfík, ale už si nesmie dať skupinu ,,Lamar,,
A mne kurva by si mohol Fast vrátiť tých 100 000 stammov, ešte ma to neprešlo, lebo to je 100 000 chápeš? Ne, srandujem

BUĎTE NA SEBA DOBRÝ
PS: CHCEM TU MAŤ ASPOŇ 12 000 LAJKOV, INAK TI NEPOŠLEM MOJE NAHÉ VIDEO, TO MI KURVA VER, ŽE TO CHCEŠ VIDIEŤ

Neumíš fakt vybírat hezký barvičky.

Alf0

New member

BUĎTE NA SEBA DOBRÝ

Súhlasím s Hiphurrom a sľubuje, že ak mi dáte unban tak si tu skupinu už niky nedám a keď dám, dajte mi PERMU.

PS: nedávajte mu liky, chcem vidieť jeho nahé video.

S pozdravom stále zabanovaný:
Alfik

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní