Zamítnuto Bezdôvodný ban

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Takže nemiešaj. Preto za teba napísal stiažnosť. A keď je to osobné tak si to vyriešte vy a netrep to na fórum. Ďakujem
Áno napísal som to lebo týždeň je veľa keby deň dva ok ale 7 keby že mne dakto dá tak j**** to a už nikdy viac nehrám tu a toto že najmladší admin že som tak to nemáš pravdu 😂😂😂😂

Prometheus

Admin
Zaměstnanec
Na začiatok by som chcel povedať, že uznávam, spravil som chybu. Nemal som Alfíka provokovať a vyzývať ho aby si tu skupinu dal a za to sa ospravedlňujem. Nemyslel som si, že mu za to dá Lemar ban kedže som nevedel ako dlho ho s tým už provokuje a že už za to raz dostal ban.

Dalej k faktom:

1) Obhajovanie sa, že je to postava z GTA V

Úplný nezmysel, stačí si otvoriť skupinu (https://steamcommunity.com/groups/lemar10jekokot) a hneď je tam napísané Lemar a nie Lamar:
Názov skupiny - ,,Kokotlemar10"
ID skupiny - lemar10jekokot
Announcment - NOVA FOTECKA LEMARKA KOKOTKA :)

Žiaden Lamar, je jasné, že je to mierené na Lemara.

2) Provokovanie a rešpektovanie toho čo povie admin

Bez toho aby Lemar Alfíkovy niečo povedal tak alfík začal: ,,Ježíš Lemar, ja si mam chuť dať jednu skupinu." na čo mu lemar odpovedal: ,,A ja mam chuť ti dať na týždeň BAN, vyskúšaj." na čo Alfik začal s bodom 1) Lemar/Lamar

Alfík, to že ho nemáš rad je tvoja vec ale to ti nedovoľuje porušovať pravidlá

Pravidlo: 3. Nadávky, urážky (rasistické, do rodiny a jiné), voice spam – ban.

Môj názor je že ban bol právoplatný a Alfík si tu skupinu nastavil len aby vyvolal drámu a vedel aké za to bude niesť následky.

-Prometheus

Alf0

New member
Takže nemiešaj. Preto za teba napísal stiažnosť. A keď je to osobné tak si to vyriešte vy a netrep to na fórum. Ďakujem
Sparta mi napísal sám lebo vie že som nezrobil skoro nič zle. A ako to mam riešiť osobne ak mi dá lemar ban a nepridá si ma do friends.

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
Na začiatok by som chcel povedať, že uznávam, spravil som chybu. Nemal som Alfíka provokovať a vyzývať ho aby si tu skupinu dal a za to sa ospravedlňujem. Nemyslel som si, že mu za to dá Lemar ban kedže som nevedel ako dlho ho s tým už provokuje a že už za to raz dostal ban.

Dalej k faktom:

Úplný nezmysel, stačí si otvoriť skupinu (https://steamcommunity.com/groups/lemar10jekokot) a hneď je tam napísané Lemar a nie Lamar:

Bez toho aby Lemar Alfíkovy niečo povedal tak alfík začal: ,,Ježíš Lemar, ja si mam chuť dať jednu skupinu." na čo mu lemar odpovedal: ,,A ja mam chuť ti dať na týždeň BAN, vyskúšaj." na čo Alfik začal s bodom 1) Lemar/Lamar

Môj názor je že ban bol právoplatný a Alfík si tu skupinu nastavil len aby vyvolal drámu a vedel aké za to bude niesť následky.

-Prometheus
Keby že to pravidlo dodržujem že rešpektovanie admina čo mu povie tak by bola polovička servera bannutá. A áno napísal som Alfíkovi čo sa stalo a nešiel kumne plakať

Alf0

New member

Dalej k faktom:

-Prometheus
Prometeus myslíš že nikto nenadáva? Lemar nadáva tiež podľa toho čo mi hovorili (nebudem ich tu označovať) a nikomu to nevadí lebo sa boja, že lebo je admin. A na 95% nadával aj mne (neviem to isto ale pri tom ako sa dlho poznáme....) a ja so mto zobral zo srandou, ale on nie.

-Alfik

NessTea

New member
Prometeus myslíš že nikto nenadáva? Lemar nadáva tiež podľa toho čo mi hovorili (nebudem ich tu označovať) a nikomu to nevadí lebo sa boja, že lebo je admin. A na 95% nadával aj mne (neviem to isto ale pri tom ako sa dlho poznáme....) a ja so mto zobral zo srandou, ale on nie.

-Alfik
Menuj.

Prometheus

Admin
Zaměstnanec

-Alfik
nemyslím si, že nikto nenadáva a ani som to nikde nenapísal takže neviem odkiaľ to máš. Tu nejde o nadávanie. Tá skupina je už par rokov stará a keď sa vytvorila tak sa to vymklo z rúk a na serveri ju malo kopu ľudí takže sa to muselo riešit banmi(sam som ju ma a dostal som za to ban). Ako by si sa cítil keby malo na serveri 10 ľudí skupinu ktorá by ta urážala? Dobre si vedel že ak si dáš tu skupinu tak dostaneš ban a Lemar ta ešte varoval.

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
Prosím menej spamovať tu diky
nemyslím si, že nikto nenadáva a ani som to nikde nenapísal takže neviem odkiaľ to máš. Tu nejde o nadávanie. Tá skupina je už par rokov stará a keď sa vytvorila tak sa to vymklo z rúk a na serveri ju malo kopu ľudí takže sa to muselo riešit banmi(sam som ju ma a dostal som za to ban). Ako by si sa cítil keby malo na serveri 10 ľudí skupinu ktorá by ta urážala? Dobre si vedel že ak si dáš tu skupinu tak dostaneš ban a Lemar ta ešte varoval.
Ako Varoval že nemá balls ?

Alf0

New member
Aspoň bolo v tedy vidieť kto nemal rád lemara a bolo tam v tedy aj cez 100 ľudí 3/4 z nich už nehrá kvôli Lemarovi na CMG alebo si ju dali preč aby nedostali ban. A keby že má 10 ľudí skupinu, ktorá by ma urážala, tak by som to zobral športovne a urobil by som si skupinu s ich menami alebo by mi to bolo jedno. Ja chodím na CMG sa zabaviť alebo sa rozcvičiť pred kompetom. A ešte raz hovorím nepamätám si že by ma Lemar Niekedy upozornil a to mám, ako som spomínal, dobrú pamäť. A o čo tu ide ak nie o nadávanie?

-Alfik

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
Aspoň bolo v tedy vidieť kto nemal rád lemara a bolo tam v tedy aj cez 100 ľudí 3/4 z nich už nehrá kvôli Lemarovi na CMG alebo si ju dali preč aby nedostali ban. A keby že má 10 ľudí skupinu, ktorá by ma urážala, tak by som to zobral športovne a urobil by som si skupinu s ich menami alebo by mi to bolo jedno. Ja chodím na CMG sa zabaviť alebo sa rozcvičiť pred kompetom. A ešte raz hovorím nepamätám si že by ma Lemar Niekedy upozornil a to mám, ako som spomínal, dobrú pamäť. A o čo tu ide ak nie o nadávanie?

-Alfik
Presne tak, keď si dobre pamätám tak aj Turn mal tú skupinu a aj inši ľudia.

Fastmancz

Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál
Zaměstnanec
CEO
Zdravím,

četl jsem všechny příspěvky a můžu tedy k tomu napsat i svůj vlastní názor. Já osobně můžu říct, že Lemar je v pohodě admin a tak, jak jsem ho podporoval před pár lety, tak ho hodlám podporovat i teď. Lemar sám o sobě nemá důvod jen tak někomu nadávat, a pokud ano, tak je to podle mě myšlené ze srandy.

Pokud mám tyto řádky směrovat na Alfíka, tak řeknu jednu věc. Buď rád, že jsi dostal jenom týdenní ban, protože být to v mojí režii, tak už máš permanentní ban. Pokud se to adminovi nelíbí a nepřeje si, abys měl takovou skupinu v nicku (ještě k tomu, když to jasně poškozuje jméno admina a celkovou reputaci CMG Portálu), tak bys ho měl respektovat. Nicméně chápu, že jsi se nechal vyprovokovat, ale to nic nemění na situaci, že jsi to neměl dělat.

Ke Spartově žádosti o odebrání práv, zatím jsem nebyl přesvědčen, že bych mu je měl odebrat. Jako admin/hráč musíš pochopit, že i tobě samotnému by se nelíbilo, kdyby měl někdo podobnou skupinu s tvým nickem či dokonce jménem, profilovkou, atp. Admini jsou od toho, aby se respektovali a udržovali na serverech pořádek.

Opravdu máme přejít k takovému řešení, kdy budeme blokovat všechny hráče, kteří jsou v dané či podobné skupině? Není to problém.

S pozdravem
Fastmancz

Alf0

New member
Navrhujem aby si mi znížil trest a napomenul Lemara. Bolo to obojstranné ako písal ADM, tak ja som iba povedal, že mám chuť si dať jednu skupinu a on začal, že mám IQ pod 10 a že si ju mám dať ak mám vajcia, tým že som chlapec a mám vajcia, tak som si ju dal a on mi dal ban. Navrhujem že ak sa Lemar napoji na server, tak si to nebudem všímať a on mňa tiež.

S pozdravom
-Alfik

Alf0

New member
Ešte jedna vec majster mi písal pred tým ako mi dal ban ze si mam dat tu skupinu, že to ne výzva admina.
Mám aj screeny

-Alfik

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní