Zamítnuto Bezdôvodný ban

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Jméno admina
Lemar
Datum a čas incidentu
26.6.2019 18:00 19:14 kolo cca 32+ kolo
Důkazy
mg_skytower_b1_26-06-2019_17-16-39.dem
Demo
mg_skytower_b1_26-06-2019_17-16-39.dem
Doporučení z Vaší strany
Odobranie admin práv
Co byste si přál / a jako kompenzace
nič
Prohřešek
Zneužití admin práv
Čauko
No...
Demo si pozrite admini Prometheus a Lemar navádzali hráča Alfíka aby si dal skupinu lamar.. Prometheus vravel ak si dá tu skupinu nedostane ban lebo má rešpektovať admina a vravel že ak má balls tak si to dá, dal to a dostal ban. Neviem Lemar čo proti nemu máš.. Keby že na deň nepoviem... Ale na týžden. Všetko mate v deme....
Prosím nespamovať blbosti. Musi to byť s preponou lebo mi to nepôjde
S pozdravom Sparta

LeMar10

Admin
Zaměstnanec
Naposledy upravené:

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
Prečo týždeň?
Stále keď prídem tak začne otravovať s tou skupinou. Stále dostáva opakované varovanie, že zistí čo sa stane aj keď to sám dobre vie.
Minulý ban bol 1 deň
https://banlist.cmgportal.cz/csgo/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:92226791&Submit
Keď to alfíkovi vadí tak nech si nabudúce napíše tu sťažnosť sám :).
Tiež nechápem prečo si si sám na vlastný príspevok dal schváleno.
Lebo mi to nešlo poslať :) tak

ADM

Active member
CS

Jenom tak na začátek jsem Adam, nehraju aktivně na CMG, jsem bývalí admin, ale baví mě řešit ATEAM je to moje rutina. Chovám se na 5 let a nezajímá mě to xd.

O to kouknutí se na demo a udělat si vlastní názor jsem byl tázán lidmi z CMG nebudu jmenovat.

Lemare, lemare..
"Daj si skupinu, nemáš snad vajca?" "Retard" "Máš IQ pod 10" "Daj si tu skupinu teda". Toto jsou čistě provokativní narážky proti Alfikovi a může se to přesunout i k tomu že mu to admin vnutil což působí i na Psychiku. Alfik se tam obhajoval tím že Lamar je fiktivní postava z GTA V + Mu to jasně přikázal Lemar ať si to dá.

Je to podobný příklad jako když si dělal srandu z toho že neumí poměr "11t na 4ct"

POKUD SI CHCETE PŘEČÍST KDE JSME TOTO ŘEŠILI S POMĚREM, TAK ZDE: https://cmgportal.cz/threads/85/

Adminovská rutina není dávat hned BAN po tom co ho klidně upozorníš ještě existuje KICK, nebo ho slušně požádat ať to nedělá moje bany byli vždy nejméně 3denní a nikdo v životě nikdy ani na jeden BAN nestěžoval či neposílal REPORT proč? Protože když jsem byl admin, tak jsme to brali na udržování serveru v klidu a ne že mu mrskneš BAN a on to klidně udělá znova.

Chápu jsi admin a myslíš si že jsi něco VÍC měl to, tak každý admin i já díky čemuž jsem po roce byl vyhozen. Po vyhození mi začalo docházet že jsem možná neměl dávat za každou pí*ovinu ban. Věci okolo nadávek jsem neřešil, protože existoval mute a ten člověk mě nezajímal. Bohužel každý admin by se měl chovat jako každý hráč, ale ne jako že je něco víc. Bohužel to, tak je a tak, to bude vždycky u každého se trochu nasákne kapka EGOISMU navíc.

Proti Lemarovi osobně nic nemám, nikdy mě neurážel ani nic podobného, jen tu "řeším" věc která mě zajímá co se z toho vyklube.
Toto je můj objektivní názor k věci.

Videohry už nehraji, protože jediné co byla nějak, tak moje náplň bylo CMG kde jsem adminoval potom pryč admin a nová komunita která nikdy nebude v životě jak stará tam jsi nadával přes voice s adminem a nikdo to neřešil, ale teď se za to dávají bany.
(press f for old times)

Moje moto na závěr?

Komunita jsou hráči ne admini, proto by se s hráči nemělo zacházet jak s hnojem.

Naposledy upravené:

tuRN

New member
ZDRAVÍM

Podľa mňa čo Lemar aj povedal na servery a je to určite značne aj na demu. Alfik chodi na servery keď tam je Lemar a neustále sa ho snaži provokovať. Lemar sám povedal že jeho to nebavi už počuvať 6 mesiacov do okola to same. Sám povedal na jednej mape že ho už upozorňoval . A ak alfik neustale to vyťahuje a Lemar si to nežela tak to nerobim . Dostal ban za tu skupinovku približne pred par dňami . A vie že to Lemara sere a stale bude provokovať . A sice bolo tam napisane že lamar ale myslim si že to bolo smerovane na admina Lemar10 . To iste aj v tom deme naznačoval aj admin Promotheus . Ta skupinovka sa vola tak ako sa vola ide proste o tag . Je to moj názor na problém ohľadom hráča Alfik a admina Lemar10 . Podľa mňa si ten ban zaslúžil . Nemám k tomu čo viac dodať.

A tu je link aj na tu skupinu ktorá dosvečuje že to je smerované na admina Lemar10 : https://steamcommunity.com/groups/lemar10jekokot

S
pozdravom TURN

Alf0

New member
ZDRAVÍM

Podľa mňa čo Lemar aj povedal na servery a je to určite značne aj na demu. Alfik chodi na servery keď tam je Lemar a neustále sa ho snaži provokovať. Lemar sám povedal že jeho to nebavi už počuvať 6 mesiacov do okola to same. Sám povedal na jednej mape že ho už upozorňoval . A ak alfik neustale to vyťahuje a Lemar si to nežela tak to nerobim . Dostal ban za tu skupinovku približne pred 2 mesiacmi . A vie že to Lemara sere a stale bude provokovať . A sice bolo tam napisane že lamar ale myslim si že to bolo smerovane na admina Lemar10 . To iste aj v tom deme naznačoval aj admin Promotheus . Ta skupinovka sa vola tak ako sa vola ide proste o tag . Je to moj názor na problém ohľadom hráča Alfik a admina Lemar10 . Podľa mňa si ten ban zaslúžil . Nemám k tomu čo viac dodať.

A tu je link aj na tu skupinu ktorá dosvečuje že to je smerované na admina Lemar10 : https://steamcommunity.com/groups/lemar10jekokot

S
pozdravom TURN
"Alfik chodi na servery keď tam je Lemar a neustále sa ho snaži provokovať" Po prvé: ako môžem vedieť, že na serveri je Lemar ak ho nemám v priateľoch a po druhé: nepamätám si žeby sa Lemar napojil niekedy skôr ako ja.

S pozdravom Alfik.

tuRN

New member
"Alfik chodi na servery keď tam je Lemar a neustále sa ho snaži provokovať" Po prvé: ako môžem vedieť, že na serveri je Lemar ak ho nemám v priateľoch a po druhé: nepamätám si žeby sa Lemar napojil niekedy skôr ako ja.

S pozdravom Alfik.
Ano možno ho nemaš v priateloch a snad máš vek nato aby si vedel čo je cez čiaru a čo nie . Sam ti povedal že si to nemaš dávať a ty si sa na niečo ine vyhovaral . Povedal ti že nak skúsiš a uvidiš čo sa stane . Skusil si a dostal si ban . Nemam viac slov k tvojmu problemu napisal som svoj nazor jasne takže... Ďakujem za pochopenie

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec

S pozdravom Alfik.
Alfíka vidím na servery aj keď není Lemar. Myslím si že Alfík nemá za potrebu provokovať admina

Alf0

New member
Ano možno ho nemaš v priateloch a snad máš vek nato aby si vedel čo je cez čiaru a čo nie . Sam ti povedal že si to nemaš dávať a ty si sa na niečo ine vyhovaral . Povedal ti že nak skúsiš a uvidiš čo sa stane . Skusil si a dostal si ban . Nemam viac slov k tvojmu problemu napisal som svoj nazor jasne takže... Ďakujem za pochopenie
"snad máš vek nato aby si vedel čo je cez čiaru a čo nie " Lemar je tak isto starý ako ja a mal by chápať srandu a v našom veku to je normálne že si niekto robí srandu z ostatných a ak nepochopí obyčajnú srandu, tak to ma asi tažké. A ako pisal ADM tak sa mi smial "nemáš vajca", "mአIQ 10".... tak nemôžem nechať aby si robil srandu zo mňa, tak to trochu vrátim nie? A nepamätám si žeby ma niekedy upozornil a to mam podľa mňa dobrú pamäť.

Ďakujem
Alfik

tuRN

New member
"snad máš vek nato aby si vedel čo je cez čiaru a čo nie " Lemar je tak isto starý ako ja a mal by chápať srandu a v našom veku to je normálne že si niekto robí srandu z ostatných a ak nepochopí obyčajnú srandu, tak to ma asi tažké. A ako pisal ADM tak sa mi smial "nemáš vajca", "mአIQ 10".... tak nemôžem nechať aby si robil srandu zo mňa, tak to trochu vrátim nie? A nepamätám si žeby ma niekedy upozornil a to mam podľa mňa dobrú pamäť.

Ďakujem
Alfik
Samozrejme ale su na to pravidla že či si možeš takymto štylom utahovat.

NessTea

New member
Ako, nič mi do toho nieje ale Alfík je typ človeka, ktorý rád provokuje až pokiaľ mu niekto nedá mute alebo ho neupozorni. Lemar urobil správnu vec a Alfo nevedel čo ma robiť tak išiel k najmenej skúsenému adminovi sa vyplakať. Nič proti Spartovy ale nemá toľko skúseností ako Lemar, Prometheus atd..
Rád sa do mieša do veci do ktorých mu nič. Je najmladší z A-teamu a ešte nevie kde sú hranice.
Čo sa týka tej skupiny, neviem aký to má zmysel naschvál provokovať admina ale čo už. Tichá závisť sa tomu hovorý.

Z mojej strany všetko.
Peace

Alf0

New member
No vidiš sám že si to vytahoval znova : !
Písal si že stále keď príde na server a stalo sa to dvakrát. To je rozdiel. A myslím, že už sme dospeli do takej doby, že každý má právo vyjadriť svoj názor a toto je môj názor, nemám ho rád a nikdy som nemal a myslím že ani nebudem.

-Alfik

NessTea

New member
Písal si že stále keď príde na server a stalo sa to dvakrát. To je rozdiel. A myslím, že už sme dospeli do takej doby, že každý má právo vyjadriť svoj názor a toto je môj názor, nemám ho rád a nikdy som nemal a myslím že ani nebudem.

-Alfik
A preto ho treba provokovať že? 12 rokov máš? Alebo si mentálne inde?

tuRN

New member

-Alfik
Tu maš jasny dôkaz toho že si to provokovanie myslel nanho a nie nejakeho lamara z gta ....
--------------------------------------------------------------------------------
Nebudem sa už vyjadrovať k tejto veci !!!

Alf0

New member
Ako, nič mi do toho nieje ale Alfík je typ človeka, ktorý rád provokuje až pokiaľ mu niekto nedá mute alebo ho neupozorni. Lemar urobil správnu vec a Alfo nevedel čo ma robiť tak išiel k najmenej skúsenému adminovi sa vyplakať. Nič proti Spartovy ale nemá toľko skúseností ako Lemar, Prometheus atd..
Rád sa do mieša do veci do ktorých mu nič. Je najmladší z A-teamu a ešte nevie kde sú hranice.
Čo sa týka tej skupiny, neviem aký to má zmysel naschvál provokovať admina ale čo už. Tichá závisť sa tomu hovorý.

Z mojej strany všetko.
Peace
"ktorý rád provokuje až pokiaľ mu niekto nedá mute" ešte som nikdy nemal mute a jediná osoba o ktorej viem, že má so mnou problém je Lemar, takže je to asi vzájomné. A Spartu prosím do toho nemiešaj.

-Alfik

Alf0

New member
Tu maš jasny dôkaz toho že si to provokovanie myslel nanho a nie nejakeho lamara z gta ....
--------------------------------------------------------------------------------
Nebudem sa už vyjadrovať k tejto veci !!!
Ja som to iba povedal zo srandy a on začal že mám si to dať aby mi mohol dať ban, tak som sa už dopredu obhajoval.

.už mi na to nemusíš odpovedať turn.

-Alfik

NessTea

New member
"ktorý rád provokuje až pokiaľ mu niekto nedá mute" ešte som nikdy nemal mute a jediná osoba o ktorej viem, že má so mnou problém je Lemar, takže je to asi vzájomné. A Spartu prosím do toho nemiešaj.

-Alfik
Takže nemiešaj. Preto za teba napísal stiažnosť. A keď je to osobné tak si to vyriešte vy a netrep to na fórum. Ďakujem

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní