Schváleno UNBAN ?

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

Bayenk0

New member
Odkaz na Váš ban
https://banlist.cmgportal.cz/csgo/index.php?p=banlist&searchText=Bayenk0&Submit=Search
Odůvodnění
byl jsem obvinen za WH kvôli tomu "že som nemal šancu vedieť o hračovi za rohom" ked tam Bhop-oval
Co uděláte k nápravě
snažil jsem se to vysvetlit ako som o nom vedel
Druh banu
Ban
môj problem je : volakedy pred niekolko mesiacmi som dostal ban a teraz mi to píše aby ste tento limit zrušili musite si zakoupit Prime account ale ja ho mam a furt sa mi tam nejde pripojit . prosim opravte to už to nejde 3 dni

Fastmancz

Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál
Zaměstnanec
CEO
Zdravím,

ban nebyl v naší databázi Banlistu, CPA nalezen, a proto je zvláštní, že se Vám nedaří napojit na naše servery. Jste si opravdu jistý, že máte zakoupené CS:GO? CPA kontroluje pouze účty, jenž nemají zakoupené CS:GO (tj. Prime Account).

S pozdravem
Fastmancz

Fastmancz

Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál
Zaměstnanec
CEO
V takovém případě budu potřebovat do soukromé zprávy, zde na fóru, co nejvíce informací o zakoupení (email, jenž potvrzuje zakoupení produktu a zároveň ze Steam clienta screen z následující sekce => Vpravo nahoře "Bayenk0" kliknout levým a dát Detaily účtu => Zobrazit historii nákupů, kde bude jasně a prokazatelně vidět, že CS:GO bylo zakoupeno).

Pokud se vše prokáže jako legitimní, tak bude tento účet vyjmut z CPA systému a bude mu udělena imunita.

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní