Nejlepší LR - Vylosování (24.12.2018)

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

Lift

New member
Ahoj, rozhodli jsme se pro vás udělat soutěž o 20K a 10K Stamm bodů a MĚSÍČNÍ VIP! Úkol je poměrně jednoduchý, jak už z názvu vypovídá jedná se o nejkreativnější LR. Výherci budou pouze dva, protože tři jsou moc mainstream.

O co jde?
------------

Pokud jste nikdy nehráli JB, tak se to vysvětluje těžko, každopádně poslední Tčko si může v rámci možnosti vybrat poslední prání (Last Request) kterým usmrtí CT tým. Kdo vymyslí nejkreativnější a nejlepší LR tak vyhrává. Výherci budou pouze dva, s tím že ten druhý dostane cenu útěchy 10K stamm bodů + týdenní VIP. Vaše návrhy píšete dolů do komentářu.

PRAVIDLA
------------

1) žádná nejsou

PODMÍNKY
------------

1) Musí to být kreativní
2) Mělo by to dávat hlavu a patu

Nezapomeňte, že tady reprezentujete sami sebe, a cokoliv co zde napíšete bude na Vaší kůži.
Děkujeme za každý návrh a přejeme hodně štěstí!
 

Fastmancz

Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál
Zaměstnanec
CEO
Adamek
Otázkové LR
V čem to spočívá: Poslední hráč a zvolené CT posledním hráčem by dostalo tu stejnou otázku a kdo odpoví rychleji tak přežívá když odpoví oba špatně tak se jede druhé kolo a takhle to pokračuje. Otázky samozřejmě ze základní školy 8 třídy kterou každej asi podstoupil.

Decyg
Môj nápad (ťažko sa to píše, ľahšie predstavuje) :
CT to spawne pred T (aby boli oproti sebe). Obaja majú v ruke tú istú (hocijakú) zbraň. V strede obrazovky sa začne odpočet (od napr. 5-10 s) Pri tretej/štvrtej sekunde sa namiesto sekúnd ukážu otázniky. Hráči musia v hlave odpočítať kedy skončí odpočet a vtedy streliť súpera. Pokiaľ strelia skorej ako skončil odpočet, zomiera ten čo strelil. Pokiaľ strelí po skončení odpočtu skorej ako súper, vyhral.
Dúfam že ste to pochopili.
Prajem pekný deň.
Decyg

Seam
PaintBall
Tčko si vybere akukolvek zbran s ktorou sa bude hrať a princip tohto posledného prania je že každá strela do protivníka mu zmení farbu (farby a postupnosť farieb je len na vás) kto bude mať poslednu farbu automaticky zomiera
Dúfam že sa vam môj nápad bude páčiť
S pozdravom Seam :3

Honzinek
Zeus fight
něco jako Shot4Shot a Knife fight dohromady - hráč, který má lr, si vybere Zeus fight, random borcovi to dá Zeus, např. CTčku, to vystřelí do Terroristy Zeusem, pokud se netrefí, náboj má Terrorista a tak dál...........

SPARTA_SVK
Granat Fight
Moj nápad na lr je granát fight 150 hp bude mat aj Ct aj T a obidvom sa dá do ruky Granát. Kto koho zabije vyhral

czMario
Divoký západ
Hráč si vybere LR Divoký západ a dostanou se do pozice jako při LR ruletě.
Oba hráči dostanou jedno stejné náhodné číslo.
Později se na obrazovce začnou měnit čísla a během toho hráči musí dávat pozor na to svoje.
Ve chvíli, kdy se zobrazí jejich číslo tak musí vystřelit a kdo vystřelí dříve tak zabije nepřítele a vyhraje LR !NESMÍ VYSTŘELIT KDYŽ JE NA OBRAZOVCE JINÉ ČÍSLO NEŽ TO JEHO JINAK DOSTANE AUTOMATICKY KILL!

Flicker
klasická schovka
t-cko si môže vybrať ci bude hľadať alebo sa schovávať, ten čo bude hľadať bude blind 10-20sekund. Potom už schovka zapocne.😊
 
Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní