Furien

Jaký název serveru doporučujete
[CMG] Furien
Název módu
Furien
Doporučená mapa
všetky
Počet slotů (0 je neomezeně)
32

wHizzz

New member
Daj si do youtube furien 1.6 a uvidiš, celkom sranda to je ked to hraje viac ludi, a ešte ked tak že s kamaratom alebo tak sme hrali tak sa dalo dobre zabaviť

_czMario_

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Hele, špatná hra ani nápad to nejsou. Je to pěkná komunitní hra, která by byla v pohodě, ale mám obavu, že se sever bude cca měsíc tvořit, bude se hrát 2 týdny (možná víc) a dopadne jako TTT nebo HG, že to bude prostě server, na který nikdo nechodí... :(
Je to jen můj názor a třeba to bude jinak.
Přeji pěkný den
czMario

wHizzz

New member
Hej no to je pravda alebo mohlo by sa spraviť niečo že by sa pripravili servery a by boli na skušku na týžden dva alebo mesiac a uvidelo by sa či tam ludia budu chodiť, či ich to bude baviť atd. ale spraviť ako bolli tie tipovačky, tak na novom servery tipovačky a isto by to prilakalo paru ludí

wHizzz

New member
alebo spraviť neaky ranking system a kto bude počas tej skušobnej doby servera prvy alebo neviem aky tak bude mať na mesiac vip zadarmo alebo niečo take, a ked tam bude dosť ludi bude sa to dať aj odskušať

_czMario_

Admin
Zaměstnanec
Nemyslím, že kvůli zkoušce se bude zdlouhavým a náročným procesem tvořit server, a kdyby moc lidí na sever nepřišlo, tak to bude dost zbytečný server a zbytečná práce...
přeji pěkný den
czMario

Kromě toho se momentálně pracuje na CMG updatu, takže na nový server není čas :D

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
Nemyslím, že kvůli zkoušce se bude zdlouhavým a náročným procesem tvořit server, a kdyby moc lidí na sever nepřišlo, tak to bude dost zbytečný server a zbytečná práce...
přeji pěkný den
czMario

Kromě toho se momentálně pracuje na CMG updatu, takže na nový server není čas :D
Pracuje hah 🤣😂

Karlik

Admin
Zaměstnanec
Souhlasím s Mariem, určitě je náročné nastaveni a pak to nikdo nebude hrát, když TTT server se taky tvořil tak nějakou dobu a hrává se to hodně ojediněle na server Furien by musel být lepší odezva.
Nebo kdyby byl zájem o hraní modu Furien možná bych vám v tom mohl pomoc a nabídnout Fástovi nějaký donate ale nesměl bych v tom být jen já sám tak pokud by se chtěl někdo přidat domluvíme se a pošleme mu donate za práci na serveru Furien

Fastmancz

Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál
Zaměstnanec
CEO
Zdravím,

finanční podporu v tomhle ohledu určitě nepotřebuji. Jde pouze o to, že bychom nad tím trávili x hodin svého času a výsledek by byl pravděpodobně stejný jako u TTT. Je tam určitá demotivace, že nyní moc lidí nehraje. Vím, může za to z 90% změna IP adresy, ale s tím já nic neudělám. Změna musela být kvůli zlepšení stability serverů.

S pozdravem
Fastmancz

Horní