Schváleno unban

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

andrejsekeras11

New member
Odkaz na Váš ban
https://banlist.cmgportal.cz/csgo/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:147369265&advType=steamid&Submit
Odůvodnění
Nepoužival som cheaty(Wh)
Co uděláte k nápravě
Admini by na mňa mali dohliadať aby vydeli že ich nemam (cheaty)
Druh banu
Ban
Ževraj som mal Wh aj niektorý hrači to hovoria ale niektorý hovoria že nie . Ja nemám zapotrebu cheatovať . Ty čo cheatujú si potrebuju dokazovať aky si dobrý s cheatami . A nahody sa môžu stavať a ked tak som ich počul ale rozhodne som necheatoval.
A chcel by som poprosiť o druhú šancu.

Tak preto prosím o Unban ďakujem.

LeMar10

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Ale to stale nemusí znamenať že mam cheaty
Takže tebe príde normálne čakať na ľudí, o ktorých by si normalne nemal vedieť a ani si ich nepočul. Na tom demu je veľmi viditeľné že si chcel strieľať po hráčoch skrz stenu, lebo si si myslel, že tam ta stena nieje dokým si ju nevidel.

andrejsekeras11

New member
Takže tebe príde normálne čakať na ľudí, o ktorých by si normalne nemal vedieť a ani si ich nepočul. Na tom demu je veľmi viditeľné že si chcel strieľať po hráčoch skrz stenu, lebo si si myslel, že tam ta stena nieje dokým si ju nevidel.
Ked mysliš to dobývanie na sumer jaile toho officu tak som tam strielal aby som nekoho zabil

LeMar10

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Ale proste to neznamena že mam wh nikdo som ho nemal a nikdy nebudem . ale proste ked mysliš že mam wh tak asi nič nespravím
Spraviť trebalo to, že si mal napísať žiadosť o unban a priznať si svoju chybu, že si cheatoval a nie snažiť sa zakryť to pod náhody.

andrejsekeras11

New member
Spraviť trebalo to, že si mal napísať žiadosť o unban a priznať si svoju chybu, že si cheatoval a nie snažiť sa zakryť to pod náhody.
Jak ti to mam vysvetliť že nemam wh a nebudem sa priznavať k niečomu čo som neurobil. A nič nezakrývam

Naposledy upravené:

JaniX

New member
Keď až tak sa snaží dostať UNBAN tak by ho dostať mohol, ale bol by pozorovaní AT (Admin Tímom)... Aj, keď je zcela jasné, že niečo máš...

andrejsekeras11

New member
moja chyba bola že som sa díval do stien aj keď nemám wh . A čakal som približne kde by mohli mať hlavy a to je moje vysvetlenie a nie zas to hovorím nemam wh.

JaniX

New member
Kaaamo ale veď sa na nich pozeráš cez stenu!! A nemáš movement, ale keď zrazu niekto pri tebe je, alebo ide na teba, tak hneď máš movement jak "GLOBAL"

JaniX

New member
Ok myslím si, že máš BAN a tak to aj ostane. Asi nechápeš čo ti tu celu dobu s Lemarom píšeme...

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní