Schváleno Opakované nadávání + freekill ROBUTO

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

Leuškka

New member
Datum a čas incidentu
Kolem prvních 5-10 minut
Důkazy
jb_electric_todestrakt_v26_27-04-2019_21-53-00.dem +hráči
Steam ID hráč
STEAM_0:1:186998181
Doporučení z Vaší strany
Upozornění, CT ban
Co byste si přál / a jako kompenzace
Vzhledem k tomu, že to není nějak extra hrozná věc NIC, jen aby byl hráč pořádně upozorněn, případně dostal krátký CT ban.
Prohřešek
Nevhodné chování
Měla bych tu stížnost na hráče Robuto za opakované nadávání a freekill. :rolleyes:
Nadávání:
Co k tomu napsat, prostě nadávání. :cautious:
Freekill:
Měli jsme tučný den a jít na plošinu (schody), došla jsem tam ve walku, stáli jsme na plošině (schodech) a když hráč Robuto vymýšlel co bude za atrakci, tak mi dal hráč Banánek freehit (měla jsem kolem 30 hp) a vzhledem k tomu že to bylo na mapě jb_electric_todestrakt ,kde autíčko ubírá a ne automaticky zabije, měla jsem velkou nevýhodu, předtím než jsme šli hrát autíčko jsem oznámila, že mám freehit, ale on s tím nic nedělal, hráli jsme autíčko a zabilo mě.

Zde přikládám DEMO: jb_electric_todestrakt_v26_27-04-2019_21-53-00.dem

Každopádně si myslím, že jestli se takovéhle věci nebudou řešit, komunita na CMG serverech nebude nikdy dobrá.
Předem děkuji za odpověď. :giggle:

Fastmancz

Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál
Zaměstnanec
CEO
Zdravím,

děkujeme za nahlášení hráčů. Nejprve začnu s mírným přestupkem, kde hráč Banánek udělil omylem freehit, tímto mu nebude nic uděleno. Co se týče hráče Robuta, tak ten byl informován ze strany svého CT o tom, že jeden z hráčů obdržel freehit, ale nic s tím neudělal, tento přestupek nebyl klasifikovaný jako závažný.

Nicméně po zhlédnutí dema a rozebrání chatu hráče jsem zjistil hlubší okolnosti a závažnosti s tím spojené, tj. hrubé až nevhodné chování k ostatním hráčům. Tohle chování je zcela v rozporu s pravidly CMG Portál a není u nás tolerováno. Z tohoto důvodu byl Robutovi udělen týdenní ban*.

*Jenom poznamenám, že reportovaní hráči, zde na fóru, mají v rámci možností přísnější tresty.

S pozdravem
Fastmancz

03daw6d.PNG

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní