Zamítnuto unban

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

cadet

New member
Odkaz na Váš ban
STEAM_0:1:6148730
Odůvodnění
Každý by měl mít právo na druhou šanci
Co uděláte k nápravě
Všechny nepovolené programy jsem odstranil ze svého pc
Druh banu
Ban
Odkaz na váš ban: Popravdě nemohl jsem ho dohledat ale to není doufám potřeba.. můj bývalý účet je stejně zabanovaný (viz. https://steamcommunity.com/id/cadetVAC/) jde mi hlavně o umožnění hraní na CMG Minigames abych na aktuálním účtě neobcházel svůj "permanentní" ban.

Odůvodnění: Upřímně smál jsem se adminům že nerozeznají cheatera od normálního hráče. (osobně jsem se byl udat na CMG Minigames) a následně jsem dostal permanentní ban ale myslím si že kdybych se neudal tak tu nemusím tohle sepisovat..

Co uděláte k nápravě: K nápravě nejde nic udělat.. byl jsem hloupej a doplatil na to.. Jak už jsem psal sám jsem se musel udat abych ban dostal. Možná mě tak napadá kdyby byla možnost koupit VIP na daný server přes Paypal. (Fastman pokud máš paypal dej mi vědět a domluvíme se)

Druh banu: Permanentní ban za podvádění.

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
+rep dajte mu druhú šancu je to frajer 😀
Zaslúži si šancu myslím si že keby sa neudal nemá tam ban!! +Rep

Fastmancz

Hlavní majitel a zakladatel CMG Portál
Zaměstnanec
CEO
Bany prominuty s tím, že si musel hráč zakoupit VIP na nezabanovaném účtě. Již zabanované účty nebudou odbanovány. V případě, že bude ještě jednou hráč hrubě porušovat pravidla serveru CMG Portál, tak mu bude udělen permanentní ban bez možnosti jakéhokoliv unbanu.

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní