SPARTASVK mi dal ban

Jméno admina
SPARTASVK
Datum a čas incidentu
21:05
Důkazy
dal mi ban sak vidis
Co byste si přál / a jako kompenzace
unban a odobratie prav
Prohřešek
Zneužití admin práv
Sparta mi dal bezdovodny ban

SPARTASVK mi dal ban pretoze som povedal jeho meno a ani ma neupozornil a dal mi ban(ban trva 5 dni od 21:05 17.4 2019) . Takyto admini ako SPATRASVK mozte reklamovat s pozdravom ♥★MAFIN★♥.

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
SPARTASVK mi dal ban pretoze som povedal jeho meno a ani ma neupozornil a dal mi ban(ban trva 5 dni od 21:05 17.4 2019) . Takyto admini ako SPATRASVK mozte reklamovat s pozdravom ♥★MAFIN★♥.
Neviem že kde sme to ale prídem na server a začneš moje meno hovoriť akože neviem kde to sme , a skade vieš moje meno ? Viem že si s Majsterom kamarát a na 100% ti to on povedal mne je to jedno ale keby sme povedali Promethusove prvé meno ale Majsterove tak Ban a není zverejňovanie osobných informácií za perma ban či ako. Prídem na server a že Sparta koko* nedáš mi Ban a potom moje meno hovoriť kľudne prvým menom kľudne to v pohode aj druhé keby si bol môj kamoš ale akože ešte si sa smial mám ti 100 chuti dať aj dlhší Ban ale daktomu by sa nepáčilo a proste vidno a tvojej inteligencii.
S pozdravom Sparta 😀

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
1. Spartasvk ty sa nauč v prvom rade písať a potom píš o niekoho inteligencii
2. Ani si ma na nič neupozornil na nič hneď ban a na 5 dní torchu prehnané nemyslíš ?
3. Jak možeš vedieť že som s majsterom kamarát za to že ho mam v priateloch si usúdil že mi to povedal/napísal majster a inač mi to napísal niekto iný nebudem ho tu menovať
4. A jak možeš vedieť kto by dal na koľko ban

Trochu sa nad sebou zamysli

S pozdravom ♥★MAFIN★♥ :D:D:D:D:D:D:D:D:D
Povedz mi kde som zle napísal dačo ?

2. Ani si ma na nič neupozornil na nič hneď ban a na 5 dní torchu prehnané nemyslíš ?
3. Jak možeš vedieť že som s majsterom kamarát za to že ho mam v priateloch si usúdil že mi to povedal/napísal majster a inač mi to napísal niekto iný nebudem ho tu menovať

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec

A skade vieš moje meno ????? Prídem na server a taký pekným pozdravom že Sparta koko* teraz mi nedáš Ban a začneš moje meno hovoriť Wake Up

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec

Vidíš je to namňa dohodnuté tak neviem ako no a že omylom poslal XD

majster

Admin
Zaměstnanec
Vidíš je to namňa dohodnuté tak neviem ako no a že omylom poslal XD
hrac mafin mi poslal ze ci to je pohode a co napisal
lebo mi napisal ze preco dostal ban a kde ma napisat tak som mu napisal
a on mi napisal ci to je pohode co napisal tak som to dal tu na forum aby som to lepsie mohol precitat :)

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
hrac mafin mi poslal ze ci to je pohode a co napisal
lebo mi napisal ze preco dostal ban a kde ma napisat tak som mu napisal
a on mi napisal ci to je pohode co napisal tak som to dal tu na forum aby som to lepsie mohol precitat :)
Majster aj tak už je to vyriešené tak či tak a prečo by tebe písal a ty hneď príspevok ani 20 sekúnd nebol na stránke a ty že je namňa stiaznost 😀

Horní