Zamítnuto SPARTASVK mi dal ban

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

♥★MAFIN★♥

New member
Jméno admina
SPARTASVK
Datum a čas incidentu
21:05
Důkazy
dal mi ban sak vidis
Co byste si přál / a jako kompenzace
unban a odobratie prav
Prohřešek
Zneužití admin práv
Sparta mi dal bezdovodny ban

♥★MAFIN★♥

New member
SPARTASVK mi dal ban pretoze som povedal jeho meno a ani ma neupozornil a dal mi ban(ban trva 5 dni od 21:05 17.4 2019) . Takyto admini ako SPATRASVK mozte reklamovat s pozdravom ♥★MAFIN★♥.

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
SPARTASVK mi dal ban pretoze som povedal jeho meno a ani ma neupozornil a dal mi ban(ban trva 5 dni od 21:05 17.4 2019) . Takyto admini ako SPATRASVK mozte reklamovat s pozdravom ♥★MAFIN★♥.
Neviem že kde sme to ale prídem na server a začneš moje meno hovoriť akože neviem kde to sme , a skade vieš moje meno ? Viem že si s Majsterom kamarát a na 100% ti to on povedal mne je to jedno ale keby sme povedali Promethusove prvé meno ale Majsterove tak Ban a není zverejňovanie osobných informácií za perma ban či ako. Prídem na server a že Sparta koko* nedáš mi Ban a potom moje meno hovoriť kľudne prvým menom kľudne to v pohode aj druhé keby si bol môj kamoš ale akože ešte si sa smial mám ti 100 chuti dať aj dlhší Ban ale daktomu by sa nepáčilo a proste vidno a tvojej inteligencii.
S pozdravom Sparta 😀

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
1. Spartasvk ty sa nauč v prvom rade písať a potom píš o niekoho inteligencii
2. Ani si ma na nič neupozornil na nič hneď ban a na 5 dní torchu prehnané nemyslíš ?
3. Jak možeš vedieť že som s majsterom kamarát za to že ho mam v priateloch si usúdil že mi to povedal/napísal majster a inač mi to napísal niekto iný nebudem ho tu menovať
4. A jak možeš vedieť kto by dal na koľko ban

Trochu sa nad sebou zamysli

S pozdravom ♥★MAFIN★♥ :D:D:D:D:D:D:D:D:D
Povedz mi kde som zle napísal dačo ?

♥★MAFIN★♥

New member
2. Ani si ma na nič neupozornil na nič hneď ban a na 5 dní torchu prehnané nemyslíš ?
3. Jak možeš vedieť že som s majsterom kamarát za to že ho mam v priateloch si usúdil že mi to povedal/napísal majster a inač mi to napísal niekto iný nebudem ho tu menovať

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec

A skade vieš moje meno ????? Prídem na server a taký pekným pozdravom že Sparta koko* teraz mi nedáš Ban a začneš moje meno hovoriť Wake Up

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec

Vidíš je to namňa dohodnuté tak neviem ako no a že omylom poslal XD

majster

Admin
Zaměstnanec
Vidíš je to namňa dohodnuté tak neviem ako no a že omylom poslal XD
hrac mafin mi poslal ze ci to je pohode a co napisal
lebo mi napisal ze preco dostal ban a kde ma napisat tak som mu napisal
a on mi napisal ci to je pohode co napisal tak som to dal tu na forum aby som to lepsie mohol precitat :)

SPARTA SVK

Admin
Zaměstnanec
hrac mafin mi poslal ze ci to je pohode a co napisal
lebo mi napisal ze preco dostal ban a kde ma napisat tak som mu napisal
a on mi napisal ci to je pohode co napisal tak som to dal tu na forum aby som to lepsie mohol precitat :)
Majster aj tak už je to vyriešené tak či tak a prečo by tebe písal a ty hneď príspevok ani 20 sekúnd nebol na stránke a ty že je namňa stiaznost 😀

ADM

Active member
Nečtu si co jste psali protože to je dlouhý ale doprdele kde jsme ve školce? Že tě někdo upozorní na ban? Myslím že máš dost jasná pravidla napsaná v pravidlech podle kterých se máš řídit a ne dělat: JEŽIŠ JA DOSTAL BAN ZA TO ŽE NEUMIM PRAVIDLA :(. Já když jsem byl admin tak jsme se s váma neštval ode mě lítali skoro jenom 4 denní bany + by se to dala brát i jako provokace takže tak. :)

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní