Nevhodné chování a neustále úpravy pravidel Flicker

Karlik

New member
Datum a čas incidentu
04.04.2019 22:30
Důkazy
jb_summer_xmas_v1_04-04-2019_22-23-31.dem
Steam ID hráč
Flicker ID jsem nesehnal :D
Demo
jb_summer_xmas_v1_04-04-2019_22-23-31.dem
Doporučení z Vaší strany
10Hod BAN NA CT
Co byste si přál / a jako kompenzace
------------------
Prohřešek
Nevhodné chování
Mapa summer_xmas_v1 kolo 12-13

Nadržování, nadávky, atd. vůbec se mi to nelíbí a ani ostatním hráčům co tu hrály za přítomnosti Flickera
Dává nesrozumitelné příkazy rychlou mluvou sice po upozornění se srovnal a mluvil lépe ale nevím kolikrát toto dělá když je na serveru.

Za mě bych mu za tyto přestupky které se dopouští bych mu dal varování ale pokáral bych ho aspoň 10 hod. BAN CT.

Karlik

New member
Ještě jedna zajímavost co jsem už slyšel párkrát a to ne jen od Flickera, když je někdo u CT tak muže nadržovat vlastnímu GANGU ?? co je to za nesmysl toto si myslím že je i hrubé porušení pravidel !!

LeMar10

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Ještě jedna zajímavost co jsem už slyšel párkrát a to ne jen od Flickera, když je někdo u CT tak muže nadržovat vlastnímu GANGU ?? co je to za nesmysl toto si myslím že je i hrubé porušení pravidel !!
  1. Je zakázáno jakkoliv nadržovat T/CT z daných gangů.

Ne... špatně si to pochopil. Je to jediná věc, která v pravidlech zakazuje nadržovat. Tzn., že můžeš vlastně zadržovat komukoliv, pokud to není nadržování pro určitě gangy :).

Horní