Zamítnuto Free Kill

Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.

JaniX

New member
Datum a čas incidentu
25.3.2019 14:50 cca
Důkazy
jb_summer_jail_v1_25-03-2019_14-34-08.dem
Steam ID hráč
STEAM_1:1:217462393
Demo
jb_summer_jail_v1_25-03-2019_14-34-08.dem 0:4 / 5 kolo
Doporučení z Vaší strany
CT ban na 1 deň
Co byste si přál / a jako kompenzace
Žiadne dík
Prohřešek
Freekill
Warden povedal, aby sme šli do 4corners tudiž som spravil. A potom !w povedal, "nikdo nebude stáť na schodoch" ale ešte nezapol 4corners takže som na schodoch mohol čupieť a hráč marO ma zabil a nedal si slay!!!

Lukygo

Admin
Zaměstnanec
CS:GO
Zdravím,
demo jsem prozkoumal a nenašel jsem nic co by bylo řečeno špatně. Za mně to nebyl FK zabil tě podle příkazů, které byli řečeny.

JaniX

New member
Zdravím,
demo jsem prozkoumal a nenašel jsem nic co by bylo řečeno špatně. Za mně to nebyl FK zabil tě podle příkazů, které byli řečeny.
Tak mi prosím povedz čo povedal správne, keď povedal, že nemáme stáť na schodoch noo ale ja som na schodoch čupel!!!!

Naposledy upravené:

Lukygo

Admin
Zaměstnanec
Warden řekl ,že nemáte být/stát na schodech tak nechápu co říkáš když si na schodech byl a zabil tě opravněně a za druhé nechápu proč nahlasuješ lidi, pouze po jednom FK.
Děkuji

JaniX

New member
Warden řekl ,že nemáte být/stát na schodech tak nechápu co říkáš když si na schodech byl a zabil tě opravněně a za druhé nechápu proč nahlasuješ lidi, pouze po jednom FK.
Děkuji
Nepovedal, že na schodoch nemáme byť keď si to počul tak mi to pošli vo videu.. Ďakujem. =https://steamcommunity.com/profiles/76561198812351413/home A na fórum som ho dal pretože si nedal slay... A v pr. je napísané že po FK si máš dať slay..

Lukygo

Admin
Zaměstnanec
Tímto to tu pro mě končí a tuhle žádost ZAMÍTÁM.

Naposledy upravené:
Postavení
Není otevřeno pro další odpovědi.
Horní