Servery pod projektem CMG a sponzorem Servercow najdete na: https://csco.eu


Od tvůrce Z00L vyšla dne 25.12.2016 modifikace pro hru Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO). Pokud jste měli rádi původní verzi hry CS 1.6, tak je tato modifikace přímo pro vás! Modifikace upravuje téměř celou hru co se týče grafických prvků, proto zde najdete původní zvuky, textury, mapy a do jisté míry i animace (výbuchy granátů apod.). V tomto návodu vám řekneme jak si danou modifikaci snadno nainstalovat a jak se připojit na naše servery. Předem říkáme, že vám za toto nehrozí VAC, protože se jedná o modifikaci, která je úplně oddělená od původní hry, takže nemodifikujete žádné soubory hry CS:GO.

  1. Stáhněte si modifikaci – http://www.moddb.com/mods/counter-strike-classic-offensive/downloads.
  2. Po rozbalení stačí složku csco přesunout do ../steam_adresář/steamapps/sourcemods/ (zde vložíte složku csco).
  3. Vypněte kompletně program Steam a znova jej zapněte.
  4. V knihovně, kde máte hry nyní uvidíte hru s názvem: Counter-Strike: Classic Offensive.
  5. Hru nyní můžete spustit a pomocí console, kterou otevřete pod ESC ( ; ) se připojíte na naše servery. Servery naleznete zde.

A to je z tohoto návodu opravdu vše, jednoduché, že? S touto modifikací nelze hrát na oficiálních serverech Valve a nenapojíte se ani na normální komunitní servery, zároveň nefunguje server browser a plno dalších věcí. Vše je zatím v betě, proto je možné, že se situace v příštích aktualizacích změní. Modifikaci je nutné manuálně aktualizovat, proto si hlídejte, zda máte aktuální verzi.